BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze

Ići dole 
+55
Aleks
Boby
Bookmaker
Frenky
Nikolaj3
Zoranecc
Zalad
Ars Vivendi
Drag65
Big Mile
Novosadjanin007
C R A Z Y
Zeljko
Drasko
Sahbaz
Zak10
Strbac
Opalac
Greta
Berza011
Aritmeticar
NEBOJSAe
StM
FatCat
HUACHUMA
Niche
Dkolak
iki
Sasa965
Mali akcionar
BoS
Mister No
Sneki
pakodazna
kaktusic
MarkoJTD
prevarant
Mikans
Bond
vatreni
Atomski mrav
pepsiman
Mima
Slaskovic
Dragan
GogaAna
Yudejavu
nepet
KRUSKA
StefanMR
Dusan
Kobe Bryant
Admin
Friz
Djelovic
59 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/4/2012, 10:15

Sve pohvale za dosadašnji trud i bezprekoran rad besplatnog TickTail-a. Jedino mi nije jasno ako je do sad moglo besplatno, zašto u buduce nemože uz neku naknadu ? Kako vidim iz postova svi su spremni da za to plate neku pristojnu sumu. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/4/2012, 10:29

pa valjda toliko zaradimo...ja sam za...AKO JE NEKO U BANSKOM OD FORUMASA JAVITE SE DA POPIJEMO KAFU
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/4/2012, 10:31

http://limun.hr/main.aspx?id=312848
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
BoS
VIP
VIP
BoS


Broj poruka : 479
Points : 1359
Datum upisa : 05.01.2008

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/4/2012, 10:55

I od mene veliko hvala ekipi za dosadašnji rad Tick-Tail-a. sesir
Prestanak njegovog rada doživljavam kao definitivnu pobedu "sila mraka" u Srbiji. affraid

Da je ovoj bulumenti na vlasti iole stalo do razvoja srpskog tržišta kapitala, država bi lako mogla da ekipi Tick-Tail-a plati neku fer cenu i omogući dalji besplatan rad ovog vrlo korisnog, zapravo neophodnog programa za trgovanje na berzi.
Postoje i druga rešenja - obezbediti malim akcionarima besplatan QuoteStation ili, još logičnije, Belex info.

Pa ako i mora da se plati, onda neka razumna i podnošljiva cena, npr. 100-300 din mesečno. Kako inače privući narod da pare ulaže u firme na Belex-u i kako zadržati postojeće male akcionare koji su većinom u strahovitim gubicima?

Izostanak ovakvih poteza (o ukidanju poreza na kapitalni dobitak da i ne govorimo), pokazuje da našu vlast interesuje samo dobrobit tajkuna-lopova i provizija koju od njih dobijaju za servilnost (čitaj - omogućavanje lopovluka). bicevanje

Tužno je i sramno da ova država postoji samo radi opsluživanja interesa par procenata povlašćenih stanovnika i gospodara iz "razvijenog sveta". udrimile
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/4/2012, 11:02

Potpisujem predhodni post. sesir aplauz
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 327
Localisation : NBgd
Points : 1027
Datum upisa : 28.07.2010

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/10/2012, 17:06

BoS ::
I od mene veliko hvala ekipi za dosadašnji rad Tick-Tail-a. sesir
Prestanak njegovog rada doživljavam kao definitivnu pobedu "sila mraka" u Srbiji. affraid

Da je ovoj bulumenti na vlasti iole stalo do razvoja srpskog tržišta kapitala, država bi lako mogla da ekipi Tick-Tail-a plati neku fer cenu i omogući dalji besplatan rad ovog vrlo korisnog, zapravo neophodnog programa za trgovanje na berzi.
Postoje i druga rešenja - obezbediti malim akcionarima besplatan QuoteStation ili, još logičnije, Belex info.

Pa ako i mora da se plati, onda neka razumna i podnošljiva cena, npr. 100-300 din mesečno. Kako inače privući narod da pare ulaže u firme na Belex-u i kako zadržati postojeće male akcionare koji su većinom u strahovitim gubicima?

Izostanak ovakvih poteza (o ukidanju poreza na kapitalni dobitak da i ne govorimo), pokazuje da našu vlast interesuje samo dobrobit tajkuna-lopova i provizija koju od njih dobijaju za servilnost (čitaj - omogućavanje lopovluka). bicevanje

Tužno je i sramno da ova država postoji samo radi opsluživanja interesa par procenata povlašćenih stanovnika i gospodara iz "razvijenog sveta". udrimile

Nema se tu sta ni dodati ni oduzeti!!! sesir
Samo jos jednom zahvaliti autorima Tick Tail-a!!!
Nazad na vrh Ići dole
Frenky
VIP
VIP
Frenky


Broj poruka : 516
Godina : 49
Localisation : Vrbas
Points : 1581
Datum upisa : 19.07.2009

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/10/2012, 19:44

Ja mislim da postoji nacin da se ponovo pokrene rad Tick Tail-a u nekim novinama sam procitao naslov koji kaze AKO POSTOJI ZELJA ONDA POSTOJI I NACIN .Autori bi trebalo da se pokrenu malo i da se vidi kako ponovo moze da se krene sa radom netreba sada stati ,razmotriti koliko treba da se plati ,koliko treba clanova i kada se podeli sa brojem da se vidi kolika clanarina nija valjda sada to neka teskoca .Ovu balvan blokadu koju su postavili ovi iz BB trba ukloniti i nastaviti dalje kafa
Nazad na vrh Ići dole
Dnenad85
VIP
VIP
Dnenad85


Broj poruka : 410
Godina : 38
Localisation : pickovac
Points : 1545
Datum upisa : 28.01.2010

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/10/2012, 21:39

Frenky ::
Ja mislim da postoji nacin da se ponovo pokrene rad Tick Tail-a u nekim novinama sam procitao naslov koji kaze AKO POSTOJI ZELJA ONDA POSTOJI I NACIN .Autori bi trebalo da se pokrenu malo i da se vidi kako ponovo moze da se krene sa radom netreba sada stati ,razmotriti koliko treba da se plati ,koliko treba clanova i kada se podeli sa brojem da se vidi kolika clanarina nija valjda sada to neka teskoca .Ovu balvan blokadu koju su postavili ovi iz BB trba ukloniti i nastaviti dalje kafa
Delim misljenje sa kolegom,sigurno bi bilo dosta ljudi koji bi izdvojili odredjenu sumu kao naknadu,ipak je rec o programu koji u trgovanju zlata vredi.
Nazad na vrh Ići dole
Zoranecc
VIP
VIP
Zoranecc


Broj poruka : 209
Points : 587
Datum upisa : 19.11.2010

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/10/2012, 23:30

Dnenad85 ::
Frenky ::
Ja mislim da postoji nacin da se ponovo pokrene rad Tick Tail-a u nekim novinama sam procitao naslov koji kaze AKO POSTOJI ZELJA ONDA POSTOJI I NACIN .Autori bi trebalo da se pokrenu malo i da se vidi kako ponovo moze da se krene sa radom netreba sada stati ,razmotriti koliko treba da se plati ,koliko treba clanova i kada se podeli sa brojem da se vidi kolika clanarina nija valjda sada to neka teskoca .Ovu balvan blokadu koju su postavili ovi iz BB trba ukloniti i nastaviti dalje kafa
Delim misljenje sa kolegom,sigurno bi bilo dosta ljudi koji bi izdvojili odredjenu sumu kao naknadu,ipak je rec o programu koji u trgovanju zlata vredi.
Apsolutno podrzavam gore navedene forumase.
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/26/2012, 12:14

Trebali bi negde da se okupimo i lepo popricamo...
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko
VIP
VIP
Zeljko


Broj poruka : 375
Localisation : Nbgd
Points : 1057
Datum upisa : 01.06.2009

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/26/2012, 12:22

moja podrska predlogu!

_________________
Forumski portfolio:
AERO(20%) ENHL(20%) SJPT(20%) MTLC(15%) VITL(15%) SMPO(10%)
Nazad na vrh Ići dole
Zoranecc
VIP
VIP
Zoranecc


Broj poruka : 209
Points : 587
Datum upisa : 19.11.2010

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/26/2012, 12:37

Zoranecc ::
Dnenad85 ::
Frenky ::
Ja mislim da postoji nacin da se ponovo pokrene rad Tick Tail-a u nekim novinama sam procitao naslov koji kaze AKO POSTOJI ZELJA ONDA POSTOJI I NACIN .Autori bi trebalo da se pokrenu malo i da se vidi kako ponovo moze da se krene sa radom netreba sada stati ,razmotriti koliko treba da se plati ,koliko treba clanova i kada se podeli sa brojem da se vidi kolika clanarina nija valjda sada to neka teskoca .Ovu balvan blokadu koju su postavili ovi iz BB trba ukloniti i nastaviti dalje kafa
Delim misljenje sa kolegom,sigurno bi bilo dosta ljudi koji bi izdvojili odredjenu sumu kao naknadu,ipak je rec o programu koji u trgovanju zlata vredi.
Apsolutno podrzavam gore navedene forumase.
Apsolutno podrzavam predlog da nekako izadjemo iz ovog mraka.
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/26/2012, 12:51

Ja bi cak i quotestation nekako sa nekim da podelim ili ko je iz Beograda ili u blizini da se preko vikenda okupimo u nekom kaficu ili tako nesto. Dajte predlog konkretni gde i kada pa da vidimo da li mozemo brem desetoro da se skupimo.
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 327
Localisation : NBgd
Points : 1027
Datum upisa : 28.07.2010

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/26/2012, 13:12

Naravno da podrzavam predloge koji idu ka omogucivanju Tic Tail.
Razmisljao sam zasto su se morali povuci i nisam mogao zakljuciti nista drugo nego da su im zuto-crveni eksperti zapretili. Onako demokratski, kako samo oni znaju.
Ja ne znam kako izgleda pregled koji oni nude za 7000 dinara ali ono sto nam je Tick Tail omogucivao je izvanredno.
Ako je neko u mogucnosti da nam ukaze na razlike. Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Kupac
Just looking
Just looking
Kupac


Broj poruka : 19
Points : 69
Datum upisa : 29.12.2011

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/26/2012, 14:16

Belex.info
Kako. koliko. kakav je???
da li da čekamo rešenje iz TT, il da tražimo drugo?

_________________
SRBOLEK PHARMACY FOR SALE!
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/26/2012, 17:42

Belex.info nije loš, ali je TickTail bio superioran. Ovo su mu falinke.
- Dubina na tabli ide do 5 što ponekad nije dovoljno.
- Table se nakon trgovanja brišu, znači nema analiziranja popodne na miru i poređenja sa prethodnim danima. Jedino može da se uradi PrintScreen u 12:59.
- Sklopljenih transakcija takođe ima samo 5 poslednjih. TickTail je ovde davao neograničenu istoriju unazad i što je važno najbolji bid i ask (i kako se menjao) pa je mogao da se stekne osećaj o tome sa koje strane se vodi trgovanje.
- Nedostaje VWAP.
- Podaci za posmatranu akciju su raštrkani na više prozora.
- Ili ja ne znam da gledam ili se ne prikazuju tržišni nalozi. Eventualno ako je dubina manja od 5 onda se od sum bid/sum ask oduzmu nalozi na tabli i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 327
Localisation : NBgd
Points : 1027
Datum upisa : 28.07.2010

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime1/26/2012, 20:25

@Aritmeticar, hvala velika! Tako sam i pretpostavio.
Nesto razmisljam, ako vec ovi sa Belexa ne trpe konkurenciju koja je ocito jaca od njih, hajde da izvrsimo pritisak da za tih 700 dinara dobijemo Tick Tail ili ono sto nam je on omogucavao. Ako ne umeju da naprave takav program, neka ga kupe od autora i...vuci siti a ...mi na broju!
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze   Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze - Page 7 Icon_minitime3/13/2012, 01:04

Citat :
Postovani,

Kao sto smo Vas prethodno obavestili, od 1. Aplia 2012 godine u primeni je novi ugovor sa Beogradskom berzom. Novim ugovorom, pored ostalog, Beogradska berza uvodi kategorije: profesionalnog i neprofesionalnog korisnika i posebnu vrstu naknade u iznosu od 20,00 EUR mesečno za profesionalne i 2.00 EUR mesečno za neprofesionalne korisnike.
Svaki krajnji korisnik podataka u obavezi je da se opredeli i pismeno izjasni kojoj grupi korisnika pripada, a kompanija Europoint kao vendor na zahtev berze mora da dokaze status svakog korisnika koji prati podatke o trgovanju na Beogradskoj berzi.
U skladu sa tim, u prilogu Vam dostavljamo Potvrdu o statusu korisnika koja sadrzi definicije ovih kategorija, sa sa izjavom koju bi svaki korisnik morao da popuni.
Najljubaznije Vas molimo da nam svakog poslednjeg dana u mesecu dostavite spisak korisnika aplikacije sa potpisanim potvrdama kojima se dokumentuje status korisnika. Na bazi tog spiska Europoint ce Vam ispostaviti fakturu za taj deo varijabilne pretplate, obzirom da je fiksni deo definisan Ugovorom o koriscenju QuoteStation web aplikacije i koriscenje elektronske mreze za prosledjivanje naloga za trgovanje.
31. Marta 2012 godine, svi korisnicki nalozi, svih korisnika koji prate podatke u realnom vremenu bice deaktivirani. Od 1. Aprila aktivirace se nalozi samo onih korisnika koji dostave pisanu izjavu o svom statusu.
Molimo za Vas stav o ovim pitanjima kako bismo na vreme pripremili aneks ugovora kojim ce biti definisano sve gore navedeno.

Puno pozdrava,


Niko Cuca
Managing Director

Europoint Systems d.o.o.
Dobračina 60
11000 Belgrade,Serbia
( (+381 11) 3334-950
7 (+381 11) 3340-488
* niko.cuca@europoint.com
8 www.europoint.com

Sad je jasno zašto ništa ne može da bude džabe!
titanik

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
 
Besplatni real-time podaci sa Beogradske Berze
Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» 12. Konferencija Beogradske Berze - 2013god
» Ogroman pad Beogradske berze...sta raditi u ovom trenutku???
» BESPLATNI OGLASI !!!
» BESPLATNI KURS O FOREXU
» Krah Berze?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: