BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Fmember moji stavovi o politici i ostalo...

Ići dole 
+47
Roman Abramovich
Dragan555
Voiceoflaw
Tenerife
zekapeka
zORAn
Ivan00
Igi-bg
Folio
Djepeto83
Big Mile
Dejansss
Aca kurbla
Admin
Maca
Stane Dolanc
Sutra
ivan45
ingglick
Ceras
Popaj
philips1
Bojjan
Zeljko321
Friz
Boby
FatCat
Dalaj Lama
MORNAR
Kobe Bryant
LUMTDZOS
Drag65
Prokuplje
Fast
Teletrader
Boza Belex
Fmember
Steve McQueen
Ars Vivendi
Kupi akcije
Nikola
Smile
Boranija
Posejdon
Momir
Sneki
Limited011
51 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2023
Points : 5444
Datum upisa : 07.05.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimePon 31 Dec 2012 - 18:57

Izvinjenje SNS-a građanima Vranja
Izvor: Tanjug
Beograd -- U saopštenju SNS-a, građanima Vranja upućeno je izvinjenje, što su, kako kažu, za odbornika kandidovali čoveka sklonog izvršenju krivičnih dela.
Iz srpske napredne stranke navode da će izboru lokalnih funkcionera centrala stranke u narednom periodu posvetiti neuporedivo veću pažnju.
U saopštenju SNS je istaknuto da stranka ne smatra da je akcija hapšenja od pre tri dana velika sramota i blamaža za sve službe koje su u njoj učestvovale, već da je sramota što je takvog čoveka imala na odborničkoj listi.

"Naprednjaci daju podršku svim državnim organima u obavljanju poslova iz njihove nadležnosti i pozivamo medije da uvek slobodno i u skladu sa novinarskim kodeksom informišu građane Srbije", istaknuto je u saopštenju.

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2023
Points : 5444
Datum upisa : 07.05.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimePon 18 Mar 2013 - 11:00

Rekonstrukcija vlade
U opozicionoj DS tu inicijativu lidera SNS-a pak javno tumače njegovom potrebom da kroz navodnu proveru rezultata rada funkcionera SNS-a izvrši kadrovsku čistku osoba bliskih Tomislavu Nikoliću.
To samo po sebi govori o stepenu političke izgubljenosti u vremenu i prostoru rukovodstva DS-a opterećenog unutrašnjim podelama, isteravanjima istaknutih članova i sve većim antagonizmima na relaciji Đilas– Pajtić i Đilas–Tadić.

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2023
Points : 5444
Datum upisa : 07.05.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeČet 21 Mar 2013 - 21:14

Čini mi se da rejting SNS može samo da počne da pada.
Ne zbog Kosova, generalno, strpljenje gradjanstva je istanjeno....

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimePet 22 Mar 2013 - 22:25

Da, rejting neće moći da ostane ovakav.
Samo se pitam kolioko će to % na budućim izborima da dobuju LDP. SRS, Dveri, LSDV, DHSS, Petrovićeva stranka, Živkovićeva, Koraćeva ili SPO?
Koliko?
Oni s nekim moraju u koaliciju - skim?
Ko će da ih okupi i zašto bi to radio...?

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2052
Points : 5697
Datum upisa : 06.12.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeNed 7 Apr 2013 - 20:09

Vilijam Montgomeri, bivši ambasador SAD u Beogradu, optužuje Evropsku uniju da je Srbiju dovela pred nemoguć izbor i da Srbiji šta god da uradi predstoje politička previranja, nestabilnost, kao i podela u Vladi i u najvećoj vladajućoj stranci.

SNS i SPS će biti osuđivani i ako potpišu i ako ne potpišu, to je situacija u kojoj niko nije na dobitku i koja ide naruku samo ekstremističkim strankama.

Ovo je kritično vreme za Srbiju i vladajuća koalicija mora da bude jedinstvena u traženju puta koji vodi napred.


_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Posejdon
Still learning
Still learning



Broj poruka : 42
Points : 42
Datum upisa : 07.10.2012

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: sns   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimePet 10 Maj 2013 - 14:25

Evo nešto zanimljivo!
Sin savetnika predsednika Nikolića, Milorada Simića kupio u centru Valjeva poslovni prostor po ceni od 480€/m2, u vlasništvu Agrobanke, od dvojca Džambić-Miladinović. M.Simić je inače bio u AGBN Izvršni direktor za opšte poslove i imovinu,......................
Ili npr. Agencija za privatizaciju odustala od useljenja u zgradu u Sremskom - nema 27 kabineta, koliko je potrebno za toliko direktora agencije.
Nadam se da je dovoljno zanimljivo, ako nije, baš mi je žao.
Tu je uostalom dežurni režimski admin da to sredi.
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2165
Points : 6023
Datum upisa : 25.07.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimePet 10 Maj 2013 - 15:59

A sto ti lepo ne odes do najblize policijske stanice i
s njima se tamo popricas, saopstis im sve sto znas
i vise od toga i olaksas sebi i bude ti bolje?

Njima mozes i Admina na prijavis...
ajkula


_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimePet 10 Maj 2013 - 22:25

od
Ajd sad što će njemu da lakne kad otvori srce i dušu, nego što će i nama da lakne....
A što se tiče Admina, njega treba što pre uhapsiti jer je destruktivan i guši slobode gradjana, a i šire...
Čak sam skoro sigurna da ima veze sa tim kancelarijama u Sremskoj i da je namerno zataškavao propast AGBN na forumu.
Možda je i rodjak Antonića, ko zana...
ajkula

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1617
Points : 4744
Datum upisa : 04.06.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeNed 26 Maj 2013 - 21:55

Lokalni izbori u Kosjeriču:
SNS = 49%
LDP + DS = 17%
SPS + URS = 11%
itd...
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 538
Points : 1919
Datum upisa : 06.12.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimePon 27 Maj 2013 - 10:54

Mislim da je to SNS = SNS + NS + DSS. Što opet nije malo ali je bar za 10% manje nego.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Kupi akcije
VIP
VIP
Kupi akcije


Broj poruka : 427
Localisation : Belgrade
Points : 752
Datum upisa : 09.06.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimePon 27 Maj 2013 - 11:10

Stvari uvek treba gledati relativno, kad se pogleda u odnosu na rezultate iz 2008, tada su DSS, SRS, NS imali - 39% glasova, to jeste promena, ali ne prevelika - pričamo o 1000 duša..

Косјерић 8 211 7 448 100,00 27 100,00 12,80
1. Коалиција ДС – Г-17 ПЛУС – СПО 1 27 2 877 38,63 12 44,44 44,44
2. Демократска странка Србије 1 27 1 180 15,84 5 18,52 18,52
3. Српска радикална странка 1 27 902 12,11 4 14,81 14,81
4. Нова Србија 1 27 842 11,31 3 11,11 11,11
5. Коалиција СПС – ПУПС 1 27 726 9,75 3 11,11 11,11
6. Групe грађана - укупно 3 76 921 12,37 - - -
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2785
Points : 7943
Datum upisa : 21.01.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimePon 3 Jun 2013 - 10:56

Srpska napredna stranka ubedljivo je pobedila na jučerašnjim lokalnim izborima u Zemunu, osvojivši 51,52 odsto glasova, tako da će moći samostalno da formira vlast.
Na drugom mestu je SPS sa 11, 69 odsto, a Demokratska stranka je doživela debakl, osvojivši treće mesto sa svega 8, 92 odsto.
Na osnovu 95 odsto obrađenih rezultata, DSS ima 6,81 odsto, LDP 5,17, dok su SRS i URS ostali ispod cenzusa.


_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimePon 3 Jun 2013 - 19:14

Dinkić opet ispod crte? Ma nije moguće. Fmember moji stavovi o politici i ostalo... 38690
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2052
Points : 5697
Datum upisa : 06.12.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimePon 3 Jun 2013 - 23:45

I LDP je ostao ispod cenzusa, imaju manje od SRS...
Ekstremisti su i jedni i drugi i jednim i drugima je na čelu stranke poreme;ena osoba, što važi i za URs, odnosno Dinkića.

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: c   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeČet 6 Jun 2013 - 10:53

Ars Vivendi ::


gledaj samo sta mu radi vučić

https://www.youtube.com/watch?v=04PzYwgg59w


kako god okrenes, dupe ti od pozadi.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeUto 11 Jun 2013 - 16:09

Како нас је жедне преко воде, право у пако, одвела садашња власт


Вести | 11.06.2013 | 08:32
http://srb.fondsk.ru/news/2013/06/11/kako-nas-ie-zhedne-preko-vode-pravo-u-pako-odvela-sadashna-vlast.html
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 992
Points : 2793
Datum upisa : 05.09.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeUto 11 Jun 2013 - 17:33

Kakav pamflet od

Još nekoliko "tema" sa istog sajta:
1 Сорош: Чекају нас тешки сукоби и катастрофа!...
2 Европа и свет преживљавају кризу коју праве њихове антикризне мере
3 LEONID IVAŠOV: EVROAZIJSKA OSOVINA RAZVOJA SVETA U 21. VEKU
4 Лу Брефор: Србија не може да опстане са оваквим буџетским дефицитом и сталним задуживањем

Katastrofa.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: x   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimePon 17 Jun 2013 - 12:05

mislim da Smile hoce da kaze da nas je DS toliko unazadio pa sad ni Vuk ni Vučić ne mogu da nas spasu.




http://www.blic.rs/Vesti/Politika/387747/Vucic-i-Vuk-Draskovic-predavace-politiku-na-akademiji-SPO ::
Ako prihvati da bude predavač, Vučić bi mogao da govori nešto slično onome što je nedavno napisao u “Danasu” - da je i on davao doprinos po Srbiju pogubnoj politici sukoba sa Evropom, sa NATO, sa SAD, sa našim susedima, da je razumeo da nam takva politika donosi samo nesreću i poraze, i da se, zbog toga, danas tako odlučno zalaže za članstvo Srbije u EU, za pomirenje sa svima u našem okruženju. Ja mu verujem. Sredinom 1990. desilo mi se nešto slično. Shvatio sam da su neki moji dotadašnji nastupi bili izvan vremena, izvan mogućeg, protivni novoj Evropi bez Berlinskog zida i da je ta Evropa jedina.

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Spasioci
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1617
Points : 4744
Datum upisa : 04.06.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeUto 18 Jun 2013 - 1:12

Fmember, tragedija je da tvoj omiljeni "revolucionar" i SPO ide sa LDP na republičke izbore, a sada na lokalu u Zaječaru mirnog srca ide sa SNS u koaliciju.
SPO odavno nije nikakva stranka, radi se o firmi za zaradu vrhuške te stranke ništa drugo. Valjda sve to rade da bi Danica ostala u UO NIIS?
Malo li je 10k evra svakog meseca?
Na najniže grane je SPO pao i nadam se da će uskoro nestati... kao i ona krvopija Žarko Kostić - SDU, koji opstaje u Skupđštini bez biračkog tela, isto kao i SPO.
Zanimljivo je i da je gradonačelnik Bora, vidjeniji član URS prešao u SNS...
Dokle ćće to da ide?
Da li će Srbija početkom 2014. uopšte imati opoziciju?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeSre 19 Jun 2013 - 14:46

Vuk Drašković osnovao političku akademiju!
Šta je sledeće?
Da Čanak otvori TERETANU????

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeSre 19 Jun 2013 - 19:28

Pošto je tema SNS ... sledeće treba da bude hapšenje Milana Beka. Ali pošto je posetio Tomu kad je gladovao verovatno se to nikada neće dogoditi. Polako se troši strpljenje gradjana jer hapšenja ne pokreću ekonomiju, a i lud vidi da je pristup selektivan.
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeČet 20 Jun 2013 - 6:31

Moram i ja da izrazim svoj stav koji se bitno razlikuje od većine na forumu.
Slažem se sa Fastom da Beko neće u zatvor. Povlačiće ga po novinama, kako su drugi oko njega krivi, vratiće deo bespravno stečene imovine, ali prijatelj stranke ne sme u zatvor.
Ova popularnost koju SNS trenutno ima zahvaljujući Vučiću, će naravno potrajati neko vreme. Ali stranka koja se ne drži svojih osnovnih načela napisanih u svom programu i koja svoje političke odluke donosi na osnovu trenutne situacije u okruženju, osuđena je na propast.
Ništa što je postavljeno na nezdravim temeljima ne može da opstane.
I nemojte da mislite da je Vučić ovo uradio samoinicijativno. Uz pomoć savetodavaca sa zapada ostvario je opštu popularnost u narodu, koja će trajati do onog trenutka dokle zapadu bude trebao ili ga narod ne prezre. Nadam se ovom drugom, a i da će biti što pre, jer je i sa žutima previše trajalo a sve smo u većim problemima.
I samo da naglasim izdaja državnih interesa ima mnogo veću težinu od pljačke, jer opljačkano možeš da se povrati.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeČet 20 Jun 2013 - 14:10

Prokuplje@
Daleko od toga da je sve divno, naprotiv...

Ali ako pod "izadja državnih interesa" misliš na Kosovo, onda se grdno varaš.
Valjda su svi već ukapirali da tamo 90% stanovništva ne želi da živi sa nama i da u tome imaju podrđku najvecih sila? Kako ih naterati?
Ratom? To znamo kako bi se završilo, a i morali bi da ih prisilno iselimo, pobijemo...
Tako da... ne razumem kako bi ti to "odbranio" taj državni imteres.????

Za ostalo ćemo još da vidimo, rejtig je na vrhuncu i mora da počne da ide na dole, a za sve što bude radio Dinkić koji je očigledno nespooban biće kriv SNS,
U to nema sumnje...

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeČet 20 Jun 2013 - 16:46

@Maco,

Dinkić je do sada primenio nekoliko doktrina, od neoliberalizma do državnog intervencionizma, i u svakoj je imao podršku ostalih iz Vlade. S obzirom da nije na čelu neke jake stranke, već stranke koja jedva prelazi cenzus, ali ga prelazi, uvek je pod uticajem ostalih koalicionih partnera. Nemojte samo da mi pričate priču da neko ko ostvari 3 % glasova od ukupnog broja stanovnika može samostalno da vodi ekonomsku politiku države. Do sada je Dinkić bio glavni izgovor DS-a, a vidim da počinje da biva i izgovor za SNS. Ja još nisam video negde u svetu da potpredsednik Vlade neke zemlje daje preporuku za otkupnu cenu proizvoda za privatan biznis, u kome je Srbija sve manje konkurentna zato što domaći proizvodjači umesto da ulažu u savremenu tehniku i tehnologiju uzgajanja svake godine ucenjuju celu Srbiju blokiranjem puteva i na taj način namiču cenu. Sad kad odeš na pijac pa maline platiš 300-350 umesto 200 din pozovi Vučića pa mu zahvali. Sreća po SNS je što trenutno nemaju konkurenciju, ali ako ovako nastave sami sebe će da uruše. Nažalost.
Nazad na vrh Ići dole
Drag65
VIP
VIP
Drag65


Broj poruka : 611
Points : 1423
Datum upisa : 12.07.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeČet 20 Jun 2013 - 17:24

Tako je Maco, Dinkić je činovnik u vladi SNS-a, odgovorno lice je Aleksandar Vučić - i on to, valjda, dobro zna.

Igranje na takt MMF muzike, čini mi se, nije baš u interesu Srbije.
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2023
Points : 5444
Datum upisa : 07.05.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeČet 20 Jun 2013 - 22:30

Drag65 ::
Tako je Maco, Dinkić je činovnik u vladi SNS-a, odgovorno lice je Aleksandar Vučić - i on to, valjda, dobro zna.

Igranje na takt MMF muzike, čini mi se, nije baš u interesu Srbije.

Fast@
Ni ja nisam shvatio da Maca blati Dinkica, vec da govori da ce za sve lose biti kriv SNS, sto je OK!
Takodjer mislim da premijer ne moze da bude covek koji se vidjao sa Saricem i umalo nije uzeo koferce...
Ali sve to ide na racun SNS i to je OK!

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2023
Points : 5444
Datum upisa : 07.05.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeČet 20 Jun 2013 - 22:32

Jebao ih taj datum od koga mi nista necemo imati....

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 327
Localisation : NBgd
Points : 1027
Datum upisa : 28.07.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimePet 21 Jun 2013 - 9:48

Prokuplje ::
Moram i ja da izrazim svoj stav koji se bitno razlikuje od većine na forumu.
Slažem se sa Fastom da Beko neće u zatvor. Povlačiće ga po novinama, kako su drugi oko njega krivi, vratiće deo bespravno stečene imovine, ali prijatelj stranke ne sme u zatvor.
Ova popularnost koju SNS trenutno ima zahvaljujući Vučiću, će naravno potrajati neko vreme. Ali stranka koja se ne drži svojih osnovnih načela napisanih u svom programu i koja svoje političke odluke donosi na osnovu trenutne situacije u okruženju, osuđena je na propast.
Ništa što je postavljeno na nezdravim temeljima ne može da opstane.
I nemojte da mislite da je Vučić ovo uradio samoinicijativno. Uz pomoć savetodavaca sa zapada ostvario je opštu popularnost u narodu, koja će trajati do onog trenutka dokle zapadu bude trebao ili ga narod ne prezre. Nadam se ovom drugom, a i da će biti što pre, jer je i sa žutima previše trajalo a sve smo u većim problemima.

I samo da naglasim izdaja državnih interesa ima mnogo veću težinu od pljačke, jer opljačkano možeš da se povrati.

sesir
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeSub 22 Jun 2013 - 8:00

Ja ne znam kako SNS ne kapira da je narodu muka od izbora i da će ih opasno "kazniti" na njima ukoliko ih budu inicirali. Ne znam kako ne kapiraju da su svi koji su forsirali izbore jako loše prošli na njima. Sad je Raletu tesno u ovoj Vladi, a svašta su bili spremni da progutaju da bi je formirali. Nada da će osvojiti više od 50 % je budalaština i pored nesposobne opozicije. Ponovo će morati da sa nekim prave koaliciju, a to je uvod u njihov ubrzani pad rejtinga. Ako budu sa SPS-om opet će morati da progutaju deo nasleđa koji crveni nose sa sobom, ako budu sa URS-om moraće da prepuste ekonomiju i finansije, ako budu sa DSS-om moraće mnogo da promene odnos prema EU i SAD što bi ih dovelo do toga da ih puste niz vodu, ako budu sa DS-om utabaće put ubrzanom padu sopstvenog rejtinga, ako budu sa LDP-om moraće da progutaju deo Čedinih budalaština, ako se oslone na manjine i male satelite moraće da istrpe žestoke ucene. Lepo su krenuli da rade i onda im je sopstvena koža postala tesna i umesto da nastave da predano rade i da na sledećim redovnim izborima razvale sve ostale, pokušavaju da prečicom stignu do cilja. Nedostaje im mera u apetitima i strpljenje, a to će ih koštati na izborima. Ne znam kako ne kapiraju da nije Toma dobio izbore nego ih je Tadić izgubio zbog bulumente lopova koja se prišljamčila uz njega. Neverovatno je koliko se ljudi izgube u vlasti.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1617
Points : 4744
Datum upisa : 04.06.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeNed 23 Jun 2013 - 1:25

Fast@
U pravu si 100%
Najbolje da Aca V. da ostavku, da se SNS rasformira i da ostatak likova iz tvog posta nastave da vode Srbiju, jer bi to bilo najbolje i za Srbiju i za nas.
Ili si hteo da ponudiš neko drugo rešenje?

BTW who the fuck is RALE "kome je tesno u vladi"?????
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeNed 23 Jun 2013 - 13:39

Vučić da pohapsi sve lopove pa da vlada sam.titanik
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeNed 23 Jun 2013 - 13:43

@Smile

Najbolje je da SNS nastavi da radi kao što je počeo, da pored sopstvenih redova, uteže i ostale kroz lični primer, a ne kroz puke izjave, da ne forsira izbore nego da radi u najboljem interesu države bez obzira na sopstveni rejting i da na redovnim izborima ubere ono što je posejao.

Rale je Tomin sin, bivši službenik Komercijalne banke u Kragujevcu, koji je nakon izbora Vučića za predsednika stranke "povučen" u centralu da bi kontrolisao Vučića, kao predsednik IO.

Ja pored Vučića, za koga mislim da je napravio iskrenu promenu u sopstvenom mišljenju i stavu, ne vidim mnogo kadrova SNS-a koji su dorasli pozicijama na kojima se nalaze.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeNed 23 Jun 2013 - 18:21

Izbori ako ih bude ove godine neće forsirati SNS, napraviće se afera kroz tabloide na račun Dinkića ili Dačića i ispašće da jedan od njih ne želi više da bude u vladi...
Ako uopšte bude izbora. To da li će ili neće biti izbora je ujedno i batina kojom SNS preti i pokušava da utegne ostale koalicione partnere...
Izbori imaju smisla i ako se ne dobije taj glupavi datum - pošteneo je da se vidi da li i dalje ova kolicija, ili neka druga ima poverenje naroda.
SNS će sigurno imati oko 40% glasova, osim ako ne naprave neku veliku gupost pred izbore.

Jasno je da bilo koje mere ekonomsku situaciju mogu da poprave tek kroz 2-3 godine, pre toga nema nikakvog bitnog pomaka, samo manji pozitivni znakovi su mogući.

A ova priča o Raletu je više ono "što je babi milo..." zna se da je Tomina struja u stranci skoro pa mrtva, a i sam Toma. U najboljen slučaju će posle svog predsedničkog mandata biti počasni predsednik SNS ili ide u penziju da na miru bere šljive...

Ko voli da čita pamflete evo sajta na kome je Aca V, peder, bolesnik, lopov, špijun, izdajnik...
pa ko voli nek čita:
http://getosrbija.wordpress.com/2013/06/21/covek-na-vlasti-vuciceva-vladavina-debelo-nagradena-a-srbija-razorena-i-opljackana/

Malo mi liči da je ove tekstove platila ona lobistička firma koju je Mišković angažovao, drogo objašnjenje ne mogu da smislim...
coca

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimeNed 23 Jun 2013 - 19:46

A život u Srbiji treba da stane dok se oni glondžaju po mitinzima, duelima, sučeljavanjima ... Kad bi svima njima dupeta bila malo više u realnoj ekonomiji znali bi koliko su izbori u ovom trenutku opasni po ekonomiju. Mi Srbi imamo jednu veliku manu: svi misle da istorija počinje od njih i prave metaforu novog početka. Pametni narodi samo nastavljaju gde su stali. Mi nemamo vremena za još jedan novi početak i politička prepucavanja i prepakivanja.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2785
Points : 7943
Datum upisa : 21.01.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... Icon_minitimePon 24 Jun 2013 - 9:29

Sad je sve jasnije. Stavari su se okrenule i manji SPS i URS ne mogu više da ucenjuju SNS jer im SNS preti izborima, a kako će SPS i URS da prodju na njma neka sami procene...
Rekonstrukcija posle dosadnog datuma. Ko ne bude za to leti iz vlade ili se ide na izbore.
Baš me zanima koliko bi se izborima obradovali SPS, URS i Ds, o ostalima i da ne govorim...

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/389624/Vucic-Rekonstrukcija-vlade-u-julu

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
 
Fmember moji stavovi o politici i ostalo...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 9Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Lepe zene u politici!
» CITADEL (portfolio & ostalo) !!!
» Valjevo, privreda i ostalo...
» Stefanakuv - MTBN i ostalo...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: