BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Forumski biseri

Ići dole 
+25
Dalaj Lama
FatCat
Smile
Maca
Fast
Momir
Boby
Orisni
nepet
Novosadjanin007
Limited011
Boranija
Teletrader
akcionar
pepeljuga21veka
Dragan
prevarant
pepsiman
Ivan2211
iki
Dusan
StefanMR
Kobe Bryant
Sneki
Greta
29 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime6/10/2009, 19:30

StM ::
Vidim pare se i na PUUE.

cat

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime6/10/2009, 19:31

Dušan ::
StefanMR ::
Ja sam evo u 21. veku ostao bez struje, preselio se u kafić, a tamo nestao internet posle sat vremena!
Pa vi vidite šta je sreća!
:)

lol! lol! lol!

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime6/18/2009, 11:33

Limited011 ::
Plan posete Bajdena

08.00
Poleteti odnekud iz Evrope prema Beogradu i proveriti sa kapetanom da li je zaista tačno da je Srbija u Evropi, a ne negde između Iraka i Avganistana. Ako je tačno ovo prvo, smisliti neki izgovor zašto sam se onomad zalagao za bombardovanje.

09.00 (ili nešto kasnije, ako je Srbija udaljenija)
Tokom približavanja Srbiji, proveriti da li je sa obezbeđenjem sve u redu. Da li je mojih 300 ljudi, koji su došli prošle nedelje, nabavilo dodatnih 3.000 ljudi, koliko mi je potrebno da bih se osećao iole bezbedno?


10.15
Posle potpunog prestanka rada motora izaći iz aviona i pozdraviti odbor za doček. Ako me čekaju sa suzama u očima i ljube me u cipele, na kolenima - sleteli smo greškom u Prištinu. Ako su suzdržano ljubazni, sa mešavinom nade i straha u očima, to je onda Beograd.
Prvi koji me bude pozdravio im je predsednik. On će dopustiti, možda, da me pozdrave i ostali. Obratiti pažnju na čoveka sa sedom bradom i klinca sa naočarima, to su im premijer i ministar spoljnih poslova. Ako ih njihov predsednik ne predstavi, ne obraćati pažnju. Ako predstavi samo ovog s naočarima, ne pružati ruku.
Ne plašiti se čoveka u uniformi i sa isukanim mačem. To im je deo ceremonije dočeka. Skrenuti pažnju telohraniteljima da ne pucaju na njega.

11.15 (ovde koristiti beleške koje je dala Hilari)
"Početi razgovore, metodom toplo-hladno: šargarepa je topla, štap je hladan. Nuditi ekonomsku pomoć (u dolarima, evro još ne štampamo, mada nije loša ideja). Tražiti Mladića. Nuditi pomoć. Tražiti Hadžića. Nuditi pomoć. Tražiti ulazak u NATO. Nuditi pomoć. Tražiti priznavanje Kosova. Nuditi pomoć. Tražiti distanciranje od Rusije. Nuditi mnogo više pomoći. Tražiti distanciranje od Dodika (to je neki njihov, samo u Bosni). Nuditi, samo nuditi. Tražiti gubljenje interesovanja, zauvek, za sever Kosova. Nuditi novo bombardovanje ili pomoć, zajedno."
Ako upali, zahvaliti se Hilari na ovoj belešci. Ako ne upali, prepustiti da razgovor vodi naš ambasador ovde, samo mu napomenuti da bude još oštriji nego obično. Ako oštrije može, uopšte.
Ne ćaskati sa upadljivo ljubaznim ministrima. Dosta im je i ono što smo im do sad dali. Nemamo para.

Pri kraju razgovora pronaći onog njihovog ministra koji tvrdi da je počeo kraj ekonomske krize. Zapisati argumentaciju i preneti našima koji se time bave. Možda čovek nije lud, nego zna nešto što mi ne znamo.
Obići njihovu štampariju novca i videti da li imaju slobodnih kapaciteta za štampanje dodatnih dolara, javiti Hilari, apropos njene ideje. Ako kapaciteta nema, tražiti još para za onog Brajana Štajnhauera.


17.00
Kraj posete. Ući u avion. Ako su sve prihvatili, mahati i slati poljupce sa stepenica. Ako su prihvatili nešto, samo mahati. Ako nisu prihvatili ništa, ne mahati i spustiti roletnu na prozoru kad sednem na mesto.


:flower: :heart: :flower1: :clap:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime6/18/2009, 13:08

[quote="Sneki"]
BojanNS ::
Ovakav tip okupljanja bi morao da se prijavi u MUP-u, jel kontam da bi u mnogome svojim idejam ugrozili tajkunske i vladajuce strukture, BIA..... Forumi su uglavnom i nastali zbog razloga da ljudi ne bi morali fizicki biti prisutni, a da bi izneli neke svoje stavove. Sta bi bilo sada kada bi ja video Sneki, a ona ima pishu npr. Automatski bi pala u mojim ocima kao i njeni stavovi na ovom forumu. Ili npr. Miloska da dodje u peglici a ovamo ima stotine akcija AIK-a. To je veliki rizik.....hahahhhahahahah
Nalazenje bi bilo veoma dobra ideja kada bi se pravio rostilj i trosile pare koje smo svi zaradili zahvaljujuci nekom insajdu. Zar nisam u pravu!!!! U tom slucaju ja ustupam vikendicu kod NS. Vi nosite mesooo :cheers: :joint:

TAČNO, evo kako se BGD razoćarao u Čika Kureta:


Chika Kure upisano:
Imaš moj mejl, možemo da budemo u kontaktu, pošto ću uskoro prodavati jednog Juga 45, 1989. godište, članovima foruma ću dati i popust. Prešao 88.000 km, redovno održavan, brzinomer ne radi, maslinasta boja, nove presvlake, Sony muzika.

Redovna cena: 950 EUR
Za članove foruma: 900 EUR

bgd upisano:

Chika Kure, ovde tvoj verni sledbenik! Jeste da sam nov na forumu ali sam iscit'o sve postove mog gurua tj tebe, iskopirao u word i formatirao tvoje savete, odstampao na laserskom stampacu i ukoricio u tvrd povez!

Sad "Kuretova sabrana dela" drzim na uzglavlju i citam li citam u nadi da ce i na mene preci nesto od Kuretove finansijske ingenioznosti i animalne intuicije za dobre akcije.

Ocu i ja da trgujem, 'ocu i ja nesto pametno da kazem na forumu, ocu i ja da zaradjujem 100% leba sa 0% motike k'o Kure i ostale ajkule sa foruma, progone me misli u besanim nocima dok se spremam za prvo vatreno krstenje na berzi. Preracunavam se gde da investiram ustedjevinu i grizem usnu sto se i ja nisam prikljucio forumu 2005 pa da mi sad pored imena stoji "Clan" i datum star, na racunu debela zarada, na parkingu nova kola, na Senjaku novi stan sto kreci se u oker boju (to je sad trendi!), a u krevetu pohotna lepotica sto pali se na osecajne muskarce sa redovnim visokim prinosom

Glupane, kazem ja sebi, dok su oni, pioniri srpske berze, vrteli milione ti si stucavao pare na restorane, letovanja, zimovanja, fensi odecu i ostale tricarije. Bednice! (opet ja sebi)

Kad ono hladan tus.

Moj bog, moj duhovni vodja prodaje Yuga. Pa Kure, otkud ti Yugo?

Sto bas Yugo, o sudbo prokleta sto razveja mi sve iluzije.

Ajde bar da je Buba ili pink Trabant, pa da moze da se kaze -- ma smekerska urbana kolica, da idem do trafike i sl. Al Yugo 45, '89 godiste? Evo, stresem se i kad pomislim. Ja sam Kureta zamisljao u nekom cool crnom Krajsleru, Kadilaku i sl, nikako u jugicu sa pokvarenim brzinomerom.

Kure, kazi da Yugo nije tvoj, da je tastin, da je kumov, da si ga nasao slucajno na parkingu... Kazi bilo sta samo ne reci da je tvoj. Vrati mi veru u zivot.

Tvoj verni i neutesni sledbenik,
bgd

EPILOG: NADOBUDNI ČIKA KURE SE VIŠE NIJE
JAVLJAO NA EF-u !!
:D
Valjda ga je bila sramota !![/color]

Moj favorit !!
lol!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime6/19/2009, 12:45

Mislim da i ovo pripada temi...

Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime7/3/2009, 12:53

StefanMR ::
Pa kad su svi depresivni, neće da traže table, pa onda čitam misli i postavljam na osnovu toga!
:)

SRBL, jel tako??? lol!

Mlan Tarot na Belex Clubu affraid

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime8/5/2009, 14:20

Sa SJPT lol!

Sneki ::
ris ::
eeeeeeee Slovenac sta ti nije nije jasno! drze soju i na osnovu nje dobija dobre kredite dobru zaradu itd... i od toga kupuju druge samo njihove firme! soja ostaje zaduzena a vamo ostaju vlasnici 1-1 :twisted: e sada je samo pitanje koje mene jako jako cacka a to je!!!!!! da li ce objediniti sve firme u jedan holding koji ce se zvati viktorija holding i lepo nekome prodati u paketu kada se udje u EU! ili to servisirati na Londonskoj berzi! Ja da li sam jos uvek ovca ali mislim da treba hodati po stopama Viktorije! i neznam da li si primetio da samo u vzas ostaju pare da ih ne ispumpavaju. :joint: Samo kada je ovo sve krenulo ka gore!
Zelim da samo dve akcije nadjem one prave prva neka sa 10000e mi napravi 100.000 a druga sa 100.000 da mi napravi 1.000.000.e :sampion:

Svet je lep kada sanjamo...
:D

iki ::
Javi kad ih nadjes da udjemo i mi. :D
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime9/1/2009, 13:36

Sad sam malo listala stare poruke na temi SUNOVRAT Fiasconomy foruma i umalo nisam umrla od smeha!!

:D :D :D
Kakvih tamo ima bisera!!! :cheers:
Guta ::
Rade ::
Guto,ako ti Sneki nije sestra,onda si ti Sneki!
Mogao bi malo inventivnije da biraš imena za nickove.
Veliki pozdrav,jer moram,jer sam ti dužan piće u "dolini nojeva".Znaš ti zbog čega.
Ne bi voleo da ispadne da ne držim reč.Držim sva obećanja.I dobra i loša!

---

Sneki,dal je moguće da si ti i ovaj Met???!!!
Samo ti umeš ovako bezrazložno da vredjaš i da se praviš da je sve tonormalno.
Ti znaš da ti i ja uvek možemo normalno da pričamo,al malo mi pomuti razum,čoveče!Nije da sam i ja baš neki normalan,al...

kume rade, brate srbine, pa sta ti se to desava? jel vrucina??? jel dobri doca na odmoru pa zakazo seanse tek za septembar???affraid

prvo si reko da sam zemsko tj na sneki sestra, (pu, pu daleko bilo alien ), pa da je sneki ja, pa spominjes neke nojeve, sad opet pricas da je sneki met (matthew greenburgh, stranac neki farao, sta li je...)

dobro de, priznajes da ti nije dobro i nisi bas normalan. :albino: dobro je to, al pretera ga brate mili. sneki te totalno izludela pa je vidis na svakom cosku. :queen:

evo ja sam uspeo da nadjem njenu sliku sa obozavaocem (jesi to ti?? :geek:) pa da vise razresimo taj problem koji te toliko muci...:cheers:

Forumski biseri Zoranjakovljevicbajinabxz0

sala mala, nemo sad da popizdish pa da moramo da zovemo docu da se vrne iz becica lol!

Ima još !! https://www.aikb.net/deponija-f13/sunovrat-fiasconomy-foruma-t36-32.htm

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime9/2/2009, 19:36

Kobe Bryant ::
Ris ::
Nemozenam niko nista!!! jacismo od sudbine!
Danas ajmo kontru svetu da uadrimo! Dobro jutro!!!!

Šta li si ovde napisao???
alien
Ris ::
E a kako to sada ide ako ja ponudim manju cenu od ove koja je u kupovini? pre pocetka trgovanja? da li on bez obzira sto je dao vecu cenu prodaje onom koji je naj bolju ponudu prodaje dao? scratch da li me je neko razumeo?

Ja nisam a koliko vidim i ekipa ima problema...

Ris ::
KobeBrayant Malo sam ispovezao, reci, uleteo sam u kucu, i odma za komp seo!
Inace na drugo pitanje me je Stefan razumeo!
Nisam bio siguran, kada pred ovaranje trgovanja kao na zavodu stoji kupac na 555 a ja stavim nalog 455 (kao prodavac). naj bolji sam u ponudi, a da sam stavio cenu 555 prodao bi prvi ovaj koji je dao bolju ponudu od mene? bez ozira sto sam se poklopio sa cenom kupca?.

StefanMR ::
Da! :)

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime9/9/2009, 11:15

NEBOJSAe ::
dule moze li AGBN I AIKB ince dobro jutro svima tj malo je oblacno al dobro je kao i nasa berza.ne znam da li ste primetili ali isada kakvo je vreme napolju tako i nasa berza.juce i prekljuce bilo sunacao pa i na berzi a danas oblacno nadam se da sutra nece padati kisa hehehehehe :D

NOV PRISTUP:
Uticaj KLIME na Belex !!!

:P :P :P

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime10/2/2009, 10:01

Mima ::
Ris ::
A na sve to ustala u 5 h ima neke testove! Ako zelite da vas zena sama napusti! pocnite se baviti berzom! same odu! nemorate ih terati!
Jel isto vazi i za muzeve?
Ovaj moj trpi, evo vise od dve godine!

Mima, tvoj je neki izdržljiv!!
:D

Ris ::
Mima racunaj gotovo! mora da te vec vara! ustvari muskoje mora da te vara!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime10/2/2009, 10:38

Dušan ::
iki ::
Mozda je sreca sto je sutra petak pa se glave malo ohlade...

Danas je petak lol!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime10/12/2009, 19:34

Dušan ::
Sneki ::
AL sad je važnije da se FITO nekako ispumpa !!
:cheers:

Uh, ja da imam FITO, sutra ODMAH ujutro market nalog za prodaju!!! :hihihi:

lol!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime10/12/2009, 19:45

StefanoProdi ::
Trenutno mozda bezvredno, ali pitanje sa dobrom osnovom. Nazalost, nema upotrebnu vrednost jer investitori koji ulaze u BB tesko da su i oni koji su zainteresovani za nedelju stednje. I ako jesu, to nije isti deo portfolija, tako da nema uticaj. Kada jednog dana nasa fizicka lica postanu bitni igraci kao Mrs. Watanabe u Japanu, nedelja stednje, ako se odrzi kao takva, dobice na znacaju u smislu uticaja na berzu.

STE FANO, ti si moj novi IDOLO!!

:D

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime10/15/2009, 19:50

Pinto ::
Ako postoji mogucnost da se kupi nesto ispod 3.000, kupicu i ja 200 komada, cisto da olaksam Nicovicu :D

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime10/29/2009, 21:07

Pinto ::
Vidim da se ovo pumpa svim silama. Bice pravo cudo ako AGBN ne bude 18.000 vec sutra. Predlazem clanovima da kupuju i na 20.000. Slobodno, to je samo novac.

lol!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime11/2/2009, 18:32

Nisam mogla da odolim... mimo obicaja svratila sam na "onaj" forum i imam sta da vidim!
Forumski biseri Icon_lol

BadStart
Najnoviji član

Registrovan: 2009-10-26
Poruke: 2

Re: Progres - PRGS



Jel ima neko rec utehe obzirom da sam nov na berzi i kupio progresovih 1400 akcija po 178 dinara



BadStart -u želim da se nekao reši ove bede, a svima ostalima da se čuvaju

_________________
Samo hrabri pobedjuju


Poslednji put izmenio Greta dana 11/2/2009, 18:38, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime11/2/2009, 18:34

Neka mu je sa srecom !
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime11/3/2009, 09:51

Naslov: Re: Veterinarski zavod Subotica - VZAS Danas u 9:36 am

--------------------------------------------------------------------------------

Ris ::
Ako njegova lepsa polovina i maka moga dete ovu por. procitaju nece nas neko vreme biti u javnosti!

Dušan::
Hoćeš reći da je njegova žena tebi rodila dete?

Dva kralja na delu !
:king:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime11/7/2009, 01:49

@Greta

Primetio sam taj slucaj sa akcijama PRGS na drugom forumu.
Mozda bi ga trebalo posavetovati da krene u neprijateljsko preuzimanje? cat
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime11/22/2009, 01:22

NEBOJSAe ::
Da li neko zna kad je presek u AGBN za dan dividende tj da li ce deliti lovi ili akcije i koliko je to ako dele kako npr enhl na 100 dobijes 4 a koliko je to u AGBN ?
lol!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Ivan2211
VIP
VIP
Ivan2211


Broj poruka : 419
Points : 885
Datum upisa : 31.05.2009

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime11/25/2009, 18:52

Evo sa onog "drugog":

zcurcic
Re: AIK Banka - AIKB

posto sam se danas resio preostalih akcija AIKB ocekujte od sutra porast. od dana kada postanem vlasnik neke akcije ona pocne da pada, cim je prodam pocne da raste. to je jedina pravilnost na ovoj sugavoj berzi.
ako krene i dalje da pada, onda moja teorija ode u propast.


pare nisu problem, para nema.
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime11/25/2009, 22:06

Evo za Snekija jedan sa onog foruma. BigMile
Ja predlažem Alehina, naravno ako prihvata! Obrazloženje: na temi akcija je velemajstor, analize su mu odlicne, par puta sam licno postupio po njegovim savetima i svaki put je bio u pravu, a takvi su sad ovde najpotrebniji.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime11/27/2009, 22:22

RADE ::
Moram da priznam da sam skoro radio onaj IQ test, koji trenutno kruži preko interneta i da sam jako zadovoljan testom, ali nisam zadovoljan rezultatom. Oću da kažem da se ne ističem posebno. (možda mi nije radio dobro net kad sam slao odgovore!?)...

lol!
Baš me čudi za Rdeta !!
8)

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime11/27/2009, 23:43

Dexiv ::
Mitar ::
Mozda se radi i o sledecem - Ugovor o osnivanju AIKB je nepotpun i ne regulise situacije kada neko stekne preko 5%...

Sada se ovim izmenama regulise i ta situacija



:)

lol!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
prevarant
VIP
VIP
prevarant


Broj poruka : 936
Godina : 58
Localisation : Novi Sad
Points : 971
Datum upisa : 22.07.2009

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime11/28/2009, 09:38

nije sa foruma al ne mogu da odolim pošto skoro nisam čuo veći biser.

kada je nedavno bio onaj samit političara u Novom Sadu, što je imalo za posledicu poremećen saobraćaj u gradu, lik zakasni na posao. Kada ga je gazda pitao što kasni on odgovori:

"Ma pusti prava ludnica u gradu zbog samita. A ne znam ni ko je taj samit ni iz koje zemlje je došao"

_________________
Ako se zagledate u daleku budućnost, zapećete za kamen sadašnjosti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.laganica.in.rs
Ivan2211
VIP
VIP
Ivan2211


Broj poruka : 419
Points : 885
Datum upisa : 31.05.2009

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime12/2/2009, 18:04

Citat :
Na danasnjem trgovanju na Belexu zapazio sam jednu pomalo cudnu stvar.Mozda se varam ali mi se cini da je neko uporno pokusavao da spusti index belex15 .Prvo spustanjem cene bipb,zatim cybn.Na kraju mu nije uspelo i kao sto vidimo berza je ipak zavrsila u plusu ,malom ali ipak u plusu.


Citat :
To je izgledalo ovako:
Počinje sa obaranjem indeksa,
... prodaje BIPB ... prodaje BIPB
a onda kaže sebi: Stani! Šta ja ovo radim, BIPB nije u Belex15! Daj da obaram CYBN.
... prodaje CYBN ... prodaje CYBN ... prodaje CYBN
Čekaj!! Pa ni CYBN nije u Belex15... Uh... Nije ovo za mene... idem ja na forex.
Odlazi dok Belex15 nastavlja neometano da raste.
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime12/2/2009, 18:56

Ovaj biser zaslužuje nagradu za najbolji ove godine! Svaka čast! :)

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime12/7/2009, 16:01

Malo_pomalo ::
Dzaba Vi o Vuku kada Vuk samo jede a ovce same dolaze iz sume. Preusmerite ovce negde drugde. I ne trudite se da kazete Vuku da ide dalje. Jer Vuku mozes reci nesto samo AKO SI VECI VUK OD NJEGA SAMOG.

E, neka si ti njima sve skresao u brk!! Samo hrabro :)
:roll:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Member
Member



Broj poruka : 413
Points : 1279
Datum upisa : 30.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime12/9/2009, 10:16

sirgagy ::
imam predlog za clanove foruma. zasto ne napravimo konzorcijum nas forumasa a
koliko vidim nema nas malo i da tako pocnemo da znacajno uticemo na trgovanje na berzi
Ako bi Naš konzorcijum značajno uticao, onda je mesto blagajnika vrlo poželjno. :)

PS... povodom ovog predloga, otvorena je tema : "Zašto se ne bi udružili??"
Nazad na vrh Ići dole
pepeljuga21veka
Still learning
Still learning



Broj poruka : 140
Godina : 52
Localisation : Grocka
Points : 28
Datum upisa : 12.01.2009

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime12/14/2009, 04:18

Dobro da ja nisam lupila neki biser, Dobru noc vam zelim svima
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pepeljuga21veka.org.rs
pepeljuga21veka
Still learning
Still learning



Broj poruka : 140
Godina : 52
Localisation : Grocka
Points : 28
Datum upisa : 12.01.2009

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime12/14/2009, 04:19

pepeljuga21veka ::
Dobro da ja nisam lupila neki biser, Dobru noc vam zelim svima tj da ne bude biser s obzirom na vreme Dobro jutro
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pepeljuga21veka.org.rs
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime12/15/2009, 10:55

Giger ::

Dalje, moguće je videti istorijske performanse svog portfolija, a takođe je moguće i unositi transakcije retroaktivno, što znači da možeš videti kakve bi ti bile performanse portfolija da si nekad u prošlosti realizovao neku transakciju ili neki niz transakcija koje nisi ostvario.

VRH, BRATE !!!!
:cheers: :cheers:

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime1/3/2010, 00:51

prevarant ::
SREĆNA NOVA 2100

PUNO ZDRAVLJA I ZELENILA

2100 :D

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
prevarant
VIP
VIP
prevarant


Broj poruka : 936
Godina : 58
Localisation : Novi Sad
Points : 971
Datum upisa : 22.07.2009

Forumski biseri Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski biseri   Forumski biseri Icon_minitime1/3/2010, 10:54

pa ja sam čovek naprednih shvatanja :cheers: lol!

_________________
Ako se zagledate u daleku budućnost, zapećete za kamen sadašnjosti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.laganica.in.rs
 
Forumski biseri
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Najbolji forumski portfolio
» Forumski portfolio - spisak
» Definisanje pravila za igru najbolji forumski portfolio

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: SVE I SVAŠTA-
Skoči na: