BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Privredna banka Beograd - PRBN

Ići dole 
+98
Matthew Greenburgh
Dalaj Lama
Posejdon
Aria
Matans
MORNAR
Polos
Sejn
Sutra
Pekoilic
MMcorp
milicam
Motika
Zelen
Infinity
Dragan
LUCKY
Mistery 011
Toulouse Lautrec
Momir
Smile
Boza Belex
Dibesto
Drag65
geogsi
Zopr
Toplica 1
Dmitar
Sasuolo
Lolita
Fast
Vlada BG
Sofke
Stealth
Aleks
MYSTIC021
Ceras
real_finanza
Mozart
Zmark
Fmember
Big Mile
Bookmaker
Drag_Mlad
Nemesis
Ars Vivendi
interpretarot
Rogy
Steve McQueen
Miladin
Boranija
Sirmiumboy
cp50
sniper74
nezadovoljansvojimzivotom
Dragot
Boki72
Secret
Teletrader
Limited011
Aritmeticar
Gagi
Non-ProfitOrganization
Maca
vatreni
Vladulns
Greta
Berza011
Kupi akcije
Ris
Dax
Dnenad85
KRUSKA
NEBOJSAe
Ivan2211
Mozartru
Mitar
Dusan
Progresja
Mali akcionar
Bond
interista
StefanMR
ALHEMICAR 07
Kobe Bryant
zg28
Friz
gogloee
rendez-vous
Jegulja
Goga 007
zivorad zivoradovic
Moschino
pogled
Milos86
Sneki
shajone
genijeurazvoju
102 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime12/1/2007, 17:19

moschino ::
fer cena je min 5ooo din jer ce zarada biti 2,5 puta vise od prosle god ,otvaraju se nove ekspoziture..a trzisna kapitalizacija je smesno mala ,evropska banka je umesala prste i trazi dobit tako da tu vidim znacajan rast pri objavi rezultata ,ima indicija i u vezi preuzimanja od strane rusa :icecream: :secret: :guitar:

Fer cena nije ni blizu 5k -- rezultati za 9M su katastrofa, a platforma je mala i zelena. Nema tu srece... :tesi:

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Moschino
Still learning
Still learning



Broj poruka : 89
Points : 81
Datum upisa : 19.11.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime12/1/2007, 20:11

rezultati su vise nego dobri po mojim informacijama,otvoreno je 25 novih ekspozitura banka je u expanziji :bounce: :bounce: :bounce: :respect:
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime12/1/2007, 22:04

moschino ::
rezultati su vise nego dobri po mojim informacijama,otvoreno je 25 novih ekspozitura banka je u expanziji :bounce: :bounce: :bounce: :respect:

To Cheda usnio san sinoc ... :sleep: :sleep: :sleep:

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Moschino
Still learning
Still learning



Broj poruka : 89
Points : 81
Datum upisa : 19.11.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime12/2/2007, 15:34

@MATTHEW ....Uskoro ces videti da CEDA odlicno radi svoj posao i da je veoma budan ,udaja je vrlo blizu :sunc: :clap:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime12/2/2007, 17:28

To uskoro nije pre proleca. Tako da je to nekom uskoro a nekom daleko ko Japan.
Nazad na vrh Ići dole
Moschino
Still learning
Still learning



Broj poruka : 89
Points : 81
Datum upisa : 19.11.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime12/3/2007, 17:34

@majstor....KAKO ZNAS DA PRE PROLECA NEMA RASTA ZA PRBN :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime12/3/2007, 17:43

Sada ne mozes da prodas nista a da ne poklonis ,takva je investitorska klima pa idu izbori ciji rezultati ce se znati 1 februara pa onda tu je zavrsni i to je vec period kad bi nesto pocelo da se desava. A tad pocinje prolece....

Moze da se pokloni al.... nece valjda ,nisu tolko blesavi a i za koji dan kad pocne kampanja neces moci da nahvatas nikoga u Srbiji.
Nazad na vrh Ići dole
Moschino
Still learning
Still learning



Broj poruka : 89
Points : 81
Datum upisa : 19.11.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime12/4/2007, 16:33

:?: Sta bi danas sa ovom hartijom? bljuc
Nazad na vrh Ići dole
zivorad zivoradovic
Just looking
Just looking
zivorad zivoradovic


Broj poruka : 14
Points : 0
Datum upisa : 14.12.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime12/20/2007, 12:53

:cheers: ide polako na gore
Nazad na vrh Ići dole
Goga 007
Just looking
Just looking



Broj poruka : 5
Godina : 51
Points : 0
Datum upisa : 11.01.2008

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime1/11/2008, 18:24

Pozzzz svima, nova sam sto se tiče investiranja, potrebna mi je vaša pomoć....
Nemam puno vremena za edukaciju pa me interesuje da li sada vredi ulaziti u ovu akciju?
Šta bi mi vi preporučili???
Nazad na vrh Ići dole
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 540
Points : 1139
Datum upisa : 18.12.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime1/11/2008, 19:12

Goga 007 ::
Pozzzz svima, nova sam sto se tiče investiranja, potrebna mi je vaša pomoć....
Nemam puno vremena za edukaciju pa me interesuje da li sada vredi ulaziti u ovu akciju?
Šta bi mi vi preporučili???

To najvise zavisi od sledeca dva pitanja:
1. Da li cemo potpisati sporazum o stabilizaciji i pridruzivanju sa EU?
2. Da li ce predsednik postati neki proevropski kandidat (Tadic ili Ceda, sto bi znacilo Tadic)?

Ako je odgovor na prethodna dva pitanja DA, onda je sada idealno vreme za ulaganja. Ako je odgovor NE, onda ti preporucujem da zaboravis na berzu i da gledas kako da zapalis odavde.

Ja, licno, se nadam da ce ovaj narod pokazati razum i da ce biti odgovor DA na oba pitanja. Zato sam ulozio 3/4 kapitala, a 1/4 sam sacuvao dok ne vidim sta ce se desiti. Ko ne rizikuje, ne profitira...

Jos jedna stvar. Kad sam pocinjao da trgujem napravio sam veliku pocetnicku gresku. Ulozio sam veliki deo novca u jednu hartiju. To nikako nemoj da ti se dogodi. Rasporedi se u vise hartija. Posto si pocetnik, za pocetak ti preporucujem hartije sa kontinuiranog. Trenutno ima nekoliko kvalitetnih hartija cije su cene podcenjene usled politicke nestabilnosti i jos nekih manje ili vise bitnih faktora.

Nemoj zuriti! I dobro razmisli o pitanjima 1. i 2.!!!
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime1/11/2008, 22:47

Goga 007 ::
Pozzzz svima, nova sam sto se tiče investiranja, potrebna mi je vaša pomoć....
Nemam puno vremena za edukaciju pa me interesuje da li sada vredi ulaziti u ovu akciju?
Šta bi mi vi preporučili???

Dok ne izadju brojevi za celu godinu, ja ne bih dirao PRBN na ovim cenama.

CYBN i AGBN su najbolji izbor medju bankama.

:flower1:

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Goga 007
Just looking
Just looking



Broj poruka : 5
Godina : 51
Points : 0
Datum upisa : 11.01.2008

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime1/12/2008, 12:55

Matthew Greenburgh ::
Goga 007 ::
Pozzzz svima, nova sam sto se tiče investiranja, potrebna mi je vaša pomoć....
Nemam puno vremena za edukaciju pa me interesuje da li sada vredi ulaziti u ovu akciju?
Šta bi mi vi preporučili???

Dok ne izadju brojevi za celu godinu, ja ne bih dirao PRBN na ovim cenama.

CYBN i AGBN su najbolji izbor medju bankama.

:flower1:

Hvala puno, svaki savet je dobro došao. Kada izlaze brojevi?
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime1/12/2008, 13:06

Goga 007 ::
Hvala puno, svaki savet je dobro došao. Kada izlaze brojevi?

Ne znam tachno... Trebalo bi da budu na NBS sajtu sredinom Februara ja mislim. Neka me neko ispravi ako zna precizno vreme.

Dodao bih na listu i PSBN, jer mi izgleda trenutna cena OK. Medjutim, tu se svashta dogadjalo, pa bolje da se sacheka da se vide brojevi za punu godinu sa mishljenjem revizora.

KMBN ima prostor da raste, sem ako ne urade neshto dramatichno tokom dokapitalizacije ili ako preplate malu banku u Makedoniji.

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Goga 007
Just looking
Just looking



Broj poruka : 5
Godina : 51
Points : 0
Datum upisa : 11.01.2008

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime1/12/2008, 13:25

Jegulja ::
Goga 007 ::
Pozzzz svima, nova sam sto se tiče investiranja, potrebna mi je vaša pomoć....
Nemam puno vremena za edukaciju pa me interesuje da li sada vredi ulaziti u ovu akciju?
Šta bi mi vi preporučili???

To najvise zavisi od sledeca dva pitanja:
1. Da li cemo potpisati sporazum o stabilizaciji i pridruzivanju sa EU?
2. Da li ce predsednik postati neki proevropski kandidat (Tadic ili Ceda, sto bi znacilo Tadic)?

Ako je odgovor na prethodna dva pitanja DA, onda je sada idealno vreme za ulaganja. Ako je odgovor NE, onda ti preporucujem da zaboravis na berzu i da gledas kako da zapalis odavde.

Ja, licno, se nadam da ce ovaj narod pokazati razum i da ce biti odgovor DA na oba pitanja. Zato sam ulozio 3/4 kapitala, a 1/4 sam sacuvao dok ne vidim sta ce se desiti. Ko ne rizikuje, ne profitira...

Jos jedna stvar. Kad sam pocinjao da trgujem napravio sam veliku pocetnicku gresku. Ulozio sam veliki deo novca u jednu hartiju. To nikako nemoj da ti se dogodi. Rasporedi se u vise hartija. Posto si pocetnik, za pocetak ti preporucujem hartije sa kontinuiranog. Trenutno ima nekoliko kvalitetnih hartija cije su cene podcenjene usled politicke nestabilnosti i jos nekih manje ili vise bitnih faktora.

Nemoj zuriti! I dobro razmisli o pitanjima 1. i 2.!!!


Hvala puno, razmišljala sam i ja o tome da uložim u više različitih hartija, inače do sada nikada nisam rizikovala, mislim da je krajnje vreme da počnem.... :)
Nazad na vrh Ići dole
Goga 007
Just looking
Just looking



Broj poruka : 5
Godina : 51
Points : 0
Datum upisa : 11.01.2008

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime1/12/2008, 13:31

Matthew Greenburgh ::
Goga 007 ::
Hvala puno, svaki savet je dobro došao. Kada izlaze brojevi?

Ne znam tachno... Trebalo bi da budu na NBS sajtu sredinom Februara ja mislim. Neka me neko ispravi ako zna precizno vreme.

Dodao bih na listu i PSBN, jer mi izgleda trenutna cena OK. Medjutim, tu se svashta dogadjalo, pa bolje da se sacheka da se vide brojevi za punu godinu sa mishljenjem revizora.

KMBN ima prostor da raste, sem ako ne urade neshto dramatichno tokom dokapitalizacije ili ako preplate malu banku u Makedoniji.

Možda predlog za neke druge akcije a da nije banka?
Nazad na vrh Ići dole
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 540
Points : 1139
Datum upisa : 18.12.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime1/12/2008, 16:38

@ goga 007

Sto se tice banaka, ja licno se apsolutno slazem sa Mattom za AGBN. Sigurno najpotcenjenija medju kvalitetnim hartijama na Belexu. Do te mere sam siguran u njen rast da sam hteo 90% portfolia da preselim u nju. Ipak, zbog diverzifikacije nisam smeo to da uradim, ali sam se znacajno pojacao. CYBN pre ovog dokapa nisam ni uzimao u ozbiljnije razmatranje. Dobro je sto su uspeli da se dokapitalizuju, ali ipak ja, u ovom trenutku, tu ne bi ulazio po ceni vecoj od 24-25 k.

Sto se tice drugih hartija, iz realnog sektora ima tu par hartija, ali posto ni sam nisam potpuno siguran u njihov rast, onda necu nista ni da preporucujem. U svakom slucaju, moras sam/sama doneti odluku i nemoj slepo da slusas necije misljenje, pogotovo od ljudi sa raznih foruma koji znaju biti i zlonamerni.
Nazad na vrh Ići dole
Goga 007
Just looking
Just looking



Broj poruka : 5
Godina : 51
Points : 0
Datum upisa : 11.01.2008

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime1/14/2008, 14:07

Jegulja ::
@ goga 007

Sto se tice banaka, ja licno se apsolutno slazem sa Mattom za AGBN. Sigurno najpotcenjenija medju kvalitetnim hartijama na Belexu. Do te mere sam siguran u njen rast da sam hteo 90% portfolia da preselim u nju. Ipak, zbog diverzifikacije nisam smeo to da uradim, ali sam se znacajno pojacao. CYBN pre ovog dokapa nisam ni uzimao u ozbiljnije razmatranje. Dobro je sto su uspeli da se dokapitalizuju, ali ipak ja, u ovom trenutku, tu ne bi ulazio po ceni vecoj od 24-25 k.

Sto se tice drugih hartija, iz realnog sektora ima tu par hartija, ali posto ni sam nisam potpuno siguran u njihov rast, onda necu nista ni da preporucujem. U svakom slucaju, moras sam/sama doneti odluku i nemoj slepo da slusas necije misljenje, pogotovo od ljudi sa raznih foruma koji znaju biti i zlonamerni.


Hvala, hvala..... Volim da čujem što više mišljenja ali u svakom slučaju doneću sama odluku. :heart: :heart: :heart:
Nazad na vrh Ići dole
rendez-vous
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 0
Datum upisa : 28.03.2008

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime3/28/2008, 01:36

Zasto je dobit PBB tako mala samo 9 miliona dinara u prva tri kvartala 2007? :|
Mislim 2006. je dobit bila 232 miliona dinara.

http://www.nbs.yu/export/internet/cirilica/50/50_5.html
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
gogloee


Broj poruka : 1024
Points : 2865
Datum upisa : 10.01.2008

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime3/28/2008, 08:56

http://www.apr.sr.gov.yu/RepsisPublicSite/Public/Enterprise/AnnualFinancialReport.aspx?BusinessEntityId=1044267&RegistryCode=07051093&rnd=208289053
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime5/23/2008, 09:16

Pripisana dividenda!! alien
Nazad na vrh Ići dole
zg28
Just looking
Just looking



Broj poruka : 29
Points : -8
Datum upisa : 19.12.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime5/26/2008, 09:08

Friz ::
Pripisana dividenda!! alien


hEBATE KAJ SMO DOBILI DIVIDENDU. kOLIKA JE?
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime6/1/2008, 00:42

Nova filijala ili CENTRALA PRBNa !!
U Bul. Aleksandra, bivša Bul Revolucije, preko puta "Metropola" ??!!
CELA ili pola 6-sto spratnice sa velikom ekspoziturom u prizemlju !! :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime9/17/2008, 10:12

Ovo treba zabeležiti: 1.110,- din !!
:face:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
ALHEMICAR 07
Still learning
Still learning
ALHEMICAR 07


Broj poruka : 76
Points : 62
Datum upisa : 23.05.2008

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime9/18/2008, 14:22

Sneki ::
Ovo treba zabeležiti: 1.110,- din !!
:face:
I ovo treba zabeleziti: 1034 din. !
A sutra je novi dan i onda, fala bogu, VIKEND!
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime6/21/2009, 15:31

Evo jedna iz naftalina! Jesu bušili podršku, ali možda ima nečega...

[You must be registered and logged in to see this image.]
By stefanmr

I mali dodatak:
Na grafiku se vidi cena (plava boja) i linija koja predstavja količnik tražnje i ponude (žućkasto-narandžasto).

[You must be registered and logged in to see this image.]
By stefanmr
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime6/27/2009, 16:15

Ovde je ponuda prevelika (za moj ukus).
Ipak, pratiću je, pošto mi se čini kao mogući dobitnik u budućnosti! :)
Nazad na vrh Ići dole
interista
Still learning
Still learning
interista


Broj poruka : 107
Points : 361
Datum upisa : 21.07.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime8/6/2009, 19:23

Kako sada stoje stvari sa PRBN? Jel pratis i dalje?
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime8/6/2009, 22:12

Pa, ne baš.
Ponuda i dalje prevazilazi tražnju, cena oko 600 je i dalje OK (neće ići valjda dole), ali može da bude dugo čekanje dok se ne pokrene...
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13777
Localisation : Novi Sad
Points : 51599
Datum upisa : 03.06.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime8/16/2009, 16:17

Promene: 31.07. - 14.08.2009.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13777
Localisation : Novi Sad
Points : 51599
Datum upisa : 03.06.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime9/1/2009, 17:31

Promene: 14.08. - 01.09.2009.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime9/4/2009, 20:33

Otpor je na 700 dinara, a stari otpor čeka na 730-740 dinara.
Druga linija podrške deluje kao lepo mesto za ulaz (oko 650 dinara), ali još lepše je 620 dinara (treća linija podrške).

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime9/13/2009, 16:50

Još jedna tema gde se dopisujem sam sa sobom... :)

Uspešno je probijen otpor na 740 dinara, ali se odmah formirao i sledeći, na 875 dinara.
Poslednji rast je ispraćen i povećanjem u obimu, što je dobar signal.
Sliku kvari samo velika crvena sveća u sred rasta.

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13777
Localisation : Novi Sad
Points : 51599
Datum upisa : 03.06.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime9/13/2009, 18:59

Promene: 01.09. - 11.09.2009.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13777
Localisation : Novi Sad
Points : 51599
Datum upisa : 03.06.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 2 Icon_minitime9/18/2009, 18:04

Promene: 11.09. - 18.09.2009. (T-3) ili 08.09. - 15.09.2009.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
 
Privredna banka Beograd - PRBN
Nazad na vrh 
Strana 2 od 20Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» NLB LHB banka a.d. Beograd - LHBN
» Univerzal banka a.d. Beograd - UNBN
» Jubmes banka a.d. Beograd - JMBN
» AIKB vs AGBN
» Luka Beograd a.d. Beograd - LBGD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Banke fun club-
Skoči na: