BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 MODERATORI

Ići dole 
+51
Dragan555
Limited011
Taliano
Teletrader
Bojjan
Zeljko321
Kobe Bryant
Boranija
muitobom
Ilija
Cermet
Smile
Jumbo
Momir
Aritmeticar
Danx
Maca
JMBR
Popaj
Dmitar
Voiceoflaw
Gorca
Ris
Boby
Vogue
Dejansss
Dosije
MASTER
FatCat
Friz
Dragan
Bond
iki
StefanMR
Stenli
Vidovnjak
buki1234
Slovenac1
Atomski mrav
Greta
Milos86
1jelena
Albatera
BojanNS
pepsiman
pionir
mirami
Dusan
Mima
Sneki
Admin
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Cermet
VIP
VIP



Broj poruka : 304
Points : 1036
Datum upisa : 18.05.2008

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: s   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime6/12/2013, 13:45

Meni privatne poruke i dalje ne rade. U čemu je problem?

Edit: Pošto si pokušao da ucenjuješ,
sada sam ti ja, lično blokirao PP.
Ako nastaviš bićeš banovan.
Admin
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: mod   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/20/2013, 13:59

Citat :

Citat :
Čist idiotluk! Ako se i desi neće
biti zbog toga,
Admin
Ovo nije ni kulturno ni pristojno.
Pored toga, kako si siguran da neće da se desi?
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/20/2013, 21:23

aplauz Prvo skidam kapu moderatoru Dejanu. Nije tajna da upravo on najvise banuje i ponasa se kao da je Forum njegova prčija......sve do danas.
Moje ocekivanje je bilo da ce me obrisati, banirati i tome slicno. Naravno druga opcija je bila da shvati svoje greske i da se promjeni......i na moje totalno iznenadjenje, on je upravo to napravio. Jest da je za ovaj jedan slucaj, za sad......ali samim tim sto me nije banirao, prihvatio je drugarsku kritiku.
To je dokaz da vas jos uvijek ljudi mogu ugodno iznenaditi.......i zato
sesir
Nazad na vrh Ići dole
muitobom
Still learning
Still learning



Broj poruka : 66
Points : 194
Datum upisa : 06.01.2013

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: d   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/20/2013, 22:29

Ма да сјајно. А оставити своје одлуке као Ја још мало да размислим, и не исправити своје речи као што је идиотлук, биће да је баш велика промена. Ко хоће да исправи своје грешке, он то и уради.
Генерално ово су све питање за власника, и нек ради како му воља, али моје искуство може само  да изрази чуђење на овако непримерен и лош начин уређивања.

Edit: Jumbo: ko radi taj i greši!
Lep pozdrav za tebe i ekipu iz ZG!love3
Muitobom (?), tebe nešto ne pamtim po pozitivnim i korisnim postovima na ovom forumu?
Ako nemaš ništa pozitivno, korisno, poučno, nemoj ni da kritikuješ..
Mod D.
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/21/2013, 00:46

Jumbo i Deki, to su druga dva, ljubila se grlila se.....
love3 

Ko voli modove voli i Obamu, Putina, Vučića...

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Jumbo
VIP
VIP
Jumbo


Broj poruka : 424
Points : 1997
Datum upisa : 25.12.2010

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/22/2013, 14:43

Htio bi se ispričati Dejanu iz razloga koji su poznati njemu, meni i još jednoj osobi. Također zahvaljujem toj osobi na pojašnjenju.

Toliko od mene
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/22/2013, 17:34

@Jumbo

Sve u redu, puno srece u investiranju.sesir

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
muitobom
Still learning
Still learning



Broj poruka : 66
Points : 194
Datum upisa : 06.01.2013

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/22/2013, 20:52

Мод Д,

Ти и не треба мене да памтиш, то и није поента (мада се види да са мало ваздуха све иде по старом, а то је поента које се треба ослободити). Ти треба да радиш свој посао. Критику може да ти упути било ко, ко и мало прати форум. А могу ти рећи да су неки који понекад читају форум, сумњичави над твојим радом и коментарима. Претпостављам да си и њима такође спреман да делиш лекције, само што нећеш имати прилику, јер се никад неће ни појавити на форуму. Ми који критикуемо, нисмо никакви твоји непријатељи, или непријатељи форума, већ неко ко је дуже време читао па на крају и реаговао. И није само твоје реаговање проблем, већ што твоје реакције дају повода неким другим да крену на исти начин да пишу. Тако да то је последица твог рада, што има за последицу утисак о форуму. Ти можеш заједно са том групом да мислиш о вама  све најбоље, али ово ти је реална оцена, коју можеш да схватиш као добронамерну, или све по старом.
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/22/2013, 21:41

Ovako,
U oba posta koja su svojim autorima doneli ban ima nedvosmisleno elemenata pumpe, to nisu bila mišljenja, već tvrdnje bez obrazloženja. 
Odluke o banovanju se uglavnom donose zajednički. 
O banu od 15 dana mislim da nema razloga da raspravljamo brzo će da prodje. 
Ban od 120 dana sam ja doneo i slažem se da sam malo preterao, ali i mi modovi imamo dušu! 
Tog dana su mi nervi bili istanjeni, pa se desi....
Zato ću razmisliti i verovatno će  Drašku ban biti smanjen na 15 dana.
Toliko od mene.

@muitobom
Ovo je sa teme NIIS i tu sve lepo pise...naravno za onog ko procita.


Probaj da napravis razliku izmedju ADMIN-a i mene. Rec kao sto je "idiotluk" i slicno, nema u mom recniku.


P.s. Vise volim kritiku aktivnih ucesnika foruma.

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
muitobom
Still learning
Still learning



Broj poruka : 66
Points : 194
Datum upisa : 06.01.2013

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/23/2013, 08:57

Нормално. То је исто као кад би написао да ти је дража критика од породице и пријатеља, него од неког кога први пут видиш. Тако да нема потребе за тим поентирањем. Ваља се понекад запитати, зашто понекад нема критике од тих који су ми ближи. Тако да није потпуно искључена и добронамерност неког странца, као и засићеност или већ нешто од стране ближњих.
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2165
Points : 6023
Datum upisa : 25.07.2010

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/23/2013, 14:16

Tebi nepoznati prijatelju nije potreban mod već duhovnik...
confused

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
muitobom
Still learning
Still learning



Broj poruka : 66
Points : 194
Datum upisa : 06.01.2013

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/23/2013, 20:46

Теби изгледа треба преводилац. Ти баш и не разумеш српски, са обзиром да и сам не разумеш шта си написао, а где ћемо шта други пишу. Једино видим да се разумеш у шљам, и имаш неку потребу да се поредиш са њим, и да будеш ту негде тик.






Malo vokabular da korigujes i ophodis se malo vise s postovanjem prema drugima,da ne moramo koristiti nepopularne mere.Moze sve to da se kaze i kulturnije.

Mod Boby
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2052
Points : 5697
Datum upisa : 06.12.2008

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/23/2013, 23:21

Generalno forumi (mislim na sve forume sveta) često služe nekim osobama da leče svoju sujetu ili nešto drugo, često da iskale svoj bes ili frustraciju na drugima.... upravo zbog takvih je dobro što je Deki medju nama...

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
muitobom
Still learning
Still learning



Broj poruka : 66
Points : 194
Datum upisa : 06.01.2013

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/24/2013, 10:48

Мод Boby,
Нема проблема. А колико је коригована реч духовник и препорука истог у вези са поштовањем. И ko се умешао у расправу између двојице са својим речником.

Иначе смо се кладили нас тројица колика је вероватноћа да се појави Момир са подршком модератору. Видимо колика је. Вас двојица браните модератора од члана. Који ајд што је модератор, него је давно доказао да уме сам да се брани и да није мутав, и да уме и да хоће отпише са својим стилом који успут речено и не смета.  Сметају неке друге ствари а не сопствени начин. Претпостављам да се нешто добија за подаништво и полтронство.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/24/2013, 19:07

Majstore,vodi raspravu s kim hoces,ali prikriveno SLJAMOM, neces nazivati nikog,pa makar to bilo i prikriveno.

Rec SLJAM I DUHOVNIK,ne mogu da izjednacim,ako mislis da necu odreagovati ako tebe tako neko nazove,pa to bio i Momir,kojeg ti ,ne znam zasto pominjes,samo gledaj,a mozes se i opkladiti.

A jos da ti kazem da sam te opomenuo,kulturno,a ti vidi sta ces.
Nazad na vrh Ići dole
muitobom
Still learning
Still learning



Broj poruka : 66
Points : 194
Datum upisa : 06.01.2013

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/25/2013, 08:23

Да, ствар приступа. Некоме је атак на духовно озбиљнији од атака на земаљско. Онда мало узрочно последично, и ето. Исто као и што ја не знам зашто је увек ту кад треба. И није питање величине увреде, већ питање ње као такве, и уопште присуства толико личног. Мени никако не успева да видим поенту преношења расправе из сфере посла у сферу личног, све то на интернету међу људима који се нит познају нит ће се кад срести. Шта има ко коме да даје препоруке из сфере духовништва, и из сфере квазипсихологије. Могли су да задрже своје мишљење за себе и ником ништа.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/25/2013, 12:37

Gledaj,da ti jos nesto kazem...meni je drago da ti pises,da diskutujes...procenu ko je preterao,ko nije,donose moderatori ili admin,ako smatras da su tvoja prava kao clana foruma,povredjena,na ovoj temi mozes izneti prituzbe,a veruj mi da ce biti ozbiljno razmotrene.
Sto se tice tvoje tvrdnje da se ovde niko ne poznaje i da se nikada nece sresti,TU SI U DEBELOJ ZABLUDI.
Mnogi od nas se znaju izmedju sebe,imamo mi jednom godisnje druzenje,pa kad objavimo,dobrodosao si,pa ces nas upoznati.sesir 
Nazad na vrh Ići dole
muitobom
Still learning
Still learning



Broj poruka : 66
Points : 194
Datum upisa : 06.01.2013

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/25/2013, 19:05

Знам да ви имате, читао сам о томе, и подржавам. Мислио сам да се у начелу људи са форума не познају. Не могу се осетити увређено са једном опаском на форуму  од стране неког кога не познајем , и утолико ми је бесмисленије упућивање увреда. И не мислим да су моја права угрожена све до момента док се ја рецимо опомињем а неко за исто прође некажњено. Немам жељу да се мешам у рад, пошто нисам ни власник. Имао сам примедбу на речник од модератора. Мени је бесмислено да упућујем примедбе на коментаре чланова и да сад нешто васпитавам. Модератор је већ неко коме се могу упућивати примедбе што сам и урадио. Има и модератор право да погреши, али зато служе исправке и брисања, што је по мени нормално и потребно, и сматрам да није цензура и накнадна памет. Све што је изашло из неких нормалних оквира треба брисати. Тако да по мени никад нема разлога улазити у личне рапсраве, и ово сматрам конструктивним приступом. У том смислу, мислим да као једини форум ове тематике треба добро да искористите пружену прилику, и да градите позитиван имиџ. Моја маленкост вам то жели, као и да будете још читанији, и са још већим бројем чланова. Нормално, бољих од мене. piju
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/25/2013, 19:17

muitobom ::
Знам да ви имате, читао сам о томе, и подржавам. Мислио сам да се у начелу људи са форума не познају. Не могу се осетити увређено са једном опаском на форуму  од стране неког кога не познајем , и утолико ми је бесмисленије упућивање увреда. И не мислим да су моја права угрожена све до момента док се ја рецимо опомињем а неко за исто прође некажњено. Немам жељу да се мешам у рад, пошто нисам ни власник. Имао сам примедбу на речник од модератора. Мени је бесмислено да упућујем примедбе на коментаре чланова и да сад нешто васпитавам. Модератор је већ неко коме се могу упућивати примедбе што сам и урадио. Има и модератор право да погреши, али зато служе исправке и брисања, што је по мени нормално и потребно, и сматрам да није цензура и накнадна памет. Све што је изашло из неких нормалних оквира треба брисати. Тако да по мени никад нема разлога улазити у личне рапсраве, и ово сматрам конструктивним приступом. У том смислу, мислим да као једини форум ове тематике треба добро да искористите пружену прилику, и да градите позитиван имиџ. Моја маленкост вам то жели, као и да будете још читанији, и са још већим бројем чланова. Нормално, бољих од мене. piju

sesir 
Nazad na vrh Ići dole
Cermet
VIP
VIP



Broj poruka : 304
Points : 1036
Datum upisa : 18.05.2008

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: s   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime8/29/2013, 13:04

Cermet ::
Jasno, ali ja sam pozajmio sumu u iznosu koliko ću dobiti dividendu i pazario danas (planirao sam još u petak, ali nisam uspeo da dobijem novac).

Očekivao sam da će već danas biti gužva na NIS-u, kada ono mrtvilo...heh, Lelex...
Ja sam banovan jer sam ovo rekao dan pre dividende, ban je završen ali koliko vidim privatne poruke i dalje ne mogu da koristim.

Nejasno mi je takvo ponašanje uprave foruma, pa bih molio da se ta zabrana ukine ili da se objasni šta sam to loše rekao.

Hvala.

Edit: Nema šta da se objašnjava, ako ti se ne dopada uredjivačka potika foruma ti nemoraš da dolaziš na njega.
Admin
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: ...   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime11/13/2013, 20:38

Deki aplauz 

Bilo je "malo" pumpe, kao i na GMON....

Al dobro, naši smo piju

Poseban mozdrav za Miru farao

P.S. Ipak treba to izbegavati, osetljivi su mnogi na to, ja prva....
Posebno modovi trebe da se čuvaju nepotrbnog brisanja postova, pumpe, kao i nepotrebne rasprave sa članovima foruma...
Ljubav spram nekog člana foruma može da bude FATALNA za nekog od modova!!!
cekic 

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime11/13/2013, 20:57

Huh... coca 

Taman sam se upitala gde nestade moj post, ali vidim da je Deki rigorozan, što BTW pozdravljam.....
ljubav

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime11/13/2013, 21:07

A ja napisao post , kad ono nestade tema.

Post na gmonu, sam obrisao TALIJANU, u vreme kada je Deki bio u fazi banovanja i banovao neke clanove dozivotno, procena mi je bila da dodatne tenzije nisu dobrodosle u tom trenutku i obrisao sam jedan post i to samo njemu.I ako licno znam coveka, ovde ce imati za mene status kao i svi ostali.Sve to sam objasnio tati ,koji bas i nije imao razumevanja za moj postupak. Jedno znaj, moje su namere bile dobre.ljubav 
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime11/13/2013, 21:20

Put u pakao je popločan dobrim namerama....
veshtica 


_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime11/13/2013, 21:40

Boby ::

Post na gmonu, sam obrisao TALIJANU,
licno znam coveka,
 
Neće biti i meni si obrisao post kojim sam podržao Friza... čak sam bio samokritičan i sam sebe proglasio budalom, koja je nasela na postove člana Taliana.
Ti si brisanjem 5-6 postova "oprao" njega i nas bacio na smeće....

Tvoje sadejstvo s njim na nekim akcijama je vaša stvar, ali on ne može više da bude VIP, mada je to dobio samo tvojim zalaganjem i ničim to nije zaslužio...

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime11/15/2013, 10:24

Postovani ADMINE, kolege MODERATORI, ostalo citateljstvo.Zeleo bih da vam se svima zahvalim i pozdravim vas, od ovog momenta sam samo citalac foruma, vise se necu oglasavati.sesir  nadam se da mi post nece biti izbrisan.
Nazad na vrh Ići dole
Cermet
VIP
VIP



Broj poruka : 304
Points : 1036
Datum upisa : 18.05.2008

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime11/17/2013, 00:36

Boby, nemoj molim te da grešiš i prenagljuješ.

Smiri strasti, udahni i nastavi. Ako ne želiš da se baviš moderacijom - ne moraš, ali ovaj forum će biti ozbiljno skrnavljen bez tvog pristustva.

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime11/18/2013, 17:28

Voleo bih da znam zasto mi je izbrisan danasnji post na NIS-u.
Hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime11/19/2013, 08:07

Zeljko321 ::
Voleo bih da znam zasto mi je izbrisan danasnji post na NIS-u.
Hvala unapred
Zaista bih voleo da znam i jos jednom molim moda koji je obrisao post da mi objasni u cemu je greska
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1617
Points : 4744
Datum upisa : 04.06.2008

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime11/19/2013, 12:34

Ma nekad na NIS obrišu djuture one spamove i s prljavom vodom ode i dete...
Ne opterećuj se to se dešavalo i ranije.
Nazad na vrh Ići dole
Bojjan
VIP
VIP
Bojjan


Broj poruka : 348
Points : 869
Datum upisa : 18.04.2012

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime11/22/2013, 21:04

Boby ::
Postovani ADMINE, kolege MODERATORI, ostalo citateljstvo.Zeleo bih da vam se svima zahvalim i pozdravim vas, od ovog momenta sam samo citalac foruma, vise se necu oglasavati.sesir  nadam se da mi post nece biti izbrisan.
 mozda mi nije mesto u ovoj sekciji moderatori.
 ali bih molio boby-a sta god da je u pitanju da predje preko toga. nedostaju nam njegovi komentari
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime11/22/2013, 22:46

Da, ne dostaju nam, ALI  nije ni on nevin... ponela ga situacija...


Od prvog sam dana ovde i on i neki ljubitelji foruma su izgleda umislili da mogu sve, pa i da formiraju mišljenje forumaša, da okrenu neke akcije u smeru koji njima odgovara...

Možda to nije blio pumpanje u klasičnom smislu tipa fijaskonomi, ali mnogo je mirisalo na to - dozvoljavam da grešim, ali ipak miriše na to, bilo je i "loptanja" s akcijama zarad nečega.

Nekako ponese čoveka, ljubimac foruma, oduševljenje, puno akcija, puno para i mogućnost da se "testira tržište", da se "malo" spusti cena - pa i da se digne, e da bi se neko zaleteo i prodao - ne baš u duhu malih akcionara, a puk te sledi i sam pomisliš da je na tebi da povedeš, jel ti si LJUBIMAC, imaš puno para, puno akcija (BOKICA) svi te vole, pa pomislišda bi mogao da budeš i vodja, da budeš market mejker ... šta god!

ZEZNUTA JE TO SITUACIJA: puk te sledi, ljubimac si a ti počneš da koristiš situaciju za sebe i svoje ortake....

Kapira, ko želi, ko me ne kapira, on će me razapeti na krst...
confused

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
JMBR
VIP
VIP



Broj poruka : 140
Points : 489
Datum upisa : 24.11.2007

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime11/23/2013, 20:05

Kobe Bryant ::

ZEZNUTA JE TO SITUACIJA: puk te sledi, ljubimac si a ti počneš da koristiš situaciju za sebe i svoje ortake....

Kapira, ko želi, ko me ne kapira, on će me razapeti na krst...
confused
kapiram ali mislim da gresis....moje misljenje je takodje da ce biti veca steta nego korist (koju ne vidim) sto boby nece vise da pise kao do sada
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 992
Points : 2793
Datum upisa : 05.09.2008

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime11/25/2013, 20:07

I meni je žao što je otišao.
Niko ga nije oterao, niko ga nije banovao, čini mi se da nije izržao nekoliko pomalo benignioh kritika koje su bile (ne)osnovane DINPB, GMON, MLSU, NIIS...

Kao mod čovek je direktno izložen kritici ili pohvali i treba imati dobre nerve, biti neustrašiv, objektivan do rigidnosti, što podrazumeva distancu prema svima, držati isti kriterijum prema svima i nemati svoje ljubimce...
Što nije lako!

Sve jedno, radi se o ličnom stavu i treba ga poštovati!
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

MODERATORI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: MODERATORI   MODERATORI - Page 6 Icon_minitime7/2/2014, 23:18

Taliano ::
insajderxxx ::
Taliano ::
Q2 je ok.....o tome govori pojacana traznja i skok cene!
Objasni nam kako investitori mogu da znaju da je q2 dobar ako još nije objavljen.

Postoje insajd informacije.Onaj ko ima para da kupuje i diže ovako likvidnu hartiju,sigurno ne kupuje na slepo.Osim toga tenzije oko JT popuštaju,Ukrajina se lagano rešava,čini se da RU pobeđuje na ovom polju USA.....No,možda su se ovi što kupuju zajebali.....videćemo!

Верујем да НИС послује добро, али својим постовима си на више акција показао да су твоји "извори" из кристалне кугле...

Овде наравно није тешко рећи да ће резултати бити добри или бар не много лоши, али је због тога што си писао на једној акцији морао с форума да оде једам мод и добар форумаш, јер си га ти намолио да обрише постове којих си се стидео!

Зато кад пишеш било шта буди мало умеренији.

Наравно да је НИС добра компанија и добра акција, то да се не бисмо око тога расправљали.
Ја нисам продао и немам још намеру.

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
 
MODERATORI
Nazad na vrh 
Strana 6 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: