BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova?

Ići dole 
5 posters

Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova?
- Da, bilo kako
Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Vote_lcap21%Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Vote_rcap
 21% [ 7 ]
- Da, ali da dobijemo nešto
Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Vote_lcap36%Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Vote_rcap
 36% [ 12 ]
- Nikako
Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Vote_lcap18%Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Vote_rcap
 18% [ 6 ]
- Ne, ako ne bude neke podele
Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Vote_lcap18%Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Vote_rcap
 18% [ 6 ]
- Da, ja sam za Veliku Albaniju
Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Vote_lcap6%Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 33
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Empty
PočaljiNaslov: Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova?   Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Icon_minitime8/2/2018, 22:07

Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova?

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova?   Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Icon_minitime8/4/2018, 23:18

Sneki ::
Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova?
Na forumu je sve više politike a sve manje ekonomije!
Mislim da to nije dobro za ovaj forum, jer se pokazalo tamo gde politika upliva nema napretka.
kafa
Nazad na vrh Ići dole
hund
Still learning
Still learning



Broj poruka : 91
Points : 270
Datum upisa : 25.11.2016

Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova?   Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Icon_minitime8/5/2018, 10:02

Мислим да овде недостаје одговор: "Да, у складу са Уставом Србије".
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2165
Points : 6023
Datum upisa : 25.07.2010

Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova?   Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Icon_minitime8/13/2018, 19:38

Jedna ideja, bez razrade. "Ja se zalažem za razgraničenje sa Albancima", rekao je 9. avgusta predsednik Aleksandar Vučić.

Pa jedan tvit.

"Pozivam časne oficire Vojske Srbije i MUP-a da uhapse predsednika Srbije zbog kršenja Ustava, gaženja predsedničke zakletve i narušavanja teritorijalnog integriteta i suvereniteta Srbije. Zbog svega ovoga protiv Aleksandra Vučića hitno treba da bude pokrenut krivični postupak!", ocenio je Boško Obradović.

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
hund
Still learning
Still learning



Broj poruka : 91
Points : 270
Datum upisa : 25.11.2016

Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova?   Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Icon_minitime8/14/2018, 05:55

Идеја је итекако разрађена, само се тражи "најбезболнији" начин да се она реализује и да се после прикаже како није више 5:0 за нас, него 10:0. А чини ми се да у ту сврху служе и овакве "непристрасне" анкете у којима 3 од 5 понуђених одговора подржавају управо ту "идеју без разраде."
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2052
Points : 5697
Datum upisa : 06.12.2008

Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova?   Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Icon_minitime8/28/2018, 17:18

Nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je danas u Berlinu da je sa američkim predsedikom Donaldom Tampom razgovarala o dijalogu Beograda i Prištine i rešenju pitanja Kosova, te da su tom prilikom konstatovali da podržavaju sve razgovore koji vode ka cilju - rešenju tog pitanja.


"Ali, govorimo da je naravno teritorijalna celovitost kakva je sada stvorena jedna vrednost, i ja sam to isto rekla kada su ovde bili predsednici vlade BiH i vlade Crne Gore, a to je da moramo biti oprezni da potezi na jednoj teritoriji ne dovedu do poteza na drugim teritorijama", rekla je Merkel, prenela je regionalna N1 tv.


_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2165
Points : 6023
Datum upisa : 25.07.2010

Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova?   Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova? Icon_minitime10/9/2018, 08:42



BEOGRADSKI SINDIKAT DOGODINE U PRIZRENU

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste da se kakogod reši pitanje Kosova?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» BIP a.d. Beograd - BIPB
» Pitanje oko poklanjanja akcija?
» Portfolio - koliko akcija imate u svom portfoliju?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: