BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Razmišljanja i naglabanja o DINNPB

Ići dole 
+56
Maca
MORNAR
zekapeka
Smile
Dragan555
Beli
Fast
Sneki
Dusan
Zile
Momir
Cucla
philips1
JMBR
Lutvi
Popaj
FatCat
Limited011
Sasuolo
Taliano
Teletrader
Mistery 011
Bilja
Jovan04
Admin
oec.Lukic
Ars Vivendi
Amater u pokušaju
Boranija
Polos
Nemesis
Lolita
Sprinter63
Kobe Bryant
dukiliilic
Dalaj Lama
Djavo
Fmember
GogaAna
iki
Zak10
Viktor
Mira
Aleks
Folio
Milka
Big Mile
KRUSKA
Sutra
Ceras
Aritmeticar
Boby
Sofke
Dukiliilc
Vogue
Bond
60 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Sledeći
AutorPoruka
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/10/2011, 22:01

Nemoj da budes tako tuzna.Bice bolje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/10/2011, 22:04

Moj savet ti je da ne prodajes ove hartije, ovo su blue chip akcije, jer je DIIN firma koja stabilno posluje skoro nezavisno od stanja u zemlji, a uz to jos isplacuje redovno dividendu (bar je do sad isplacivana).

Ako i nastupi neka kriza,kod ove hartije ce doci do male oscilacije cene, pod uslovom da je pojedinci ne obaraju sa malom kolicinom na strani prodaje, mada se tada stvara odlicna prilika za dokupljivanje.

Bar sacekaj da vidis sta ce se desiti sa dividendom iz 3.kvartala pa razmisli sta ces onda dalje sa ovom hartijom.
Nazad na vrh Ići dole
Milka
Just looking
Just looking



Broj poruka : 17
Points : 62
Datum upisa : 10.08.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/10/2011, 22:30

Hvala vam na savetima. Ja sam totalni laik za ekonomiju pa se ne ljutite na mene ako lupim neku glupost ili postavim pitanje koje se podrazumeva samo po sebi.
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 01:37

ne prodavati do daljeg! time ne obaramo cenu, cak uticemo na brzi rast cene hartije a uz to postoje neki nagovestaji da ce vredeti vise nego sad u svakom slucaju. to je govorio i smiljko kostic svaki put kad sam imao prilike da budem u njegovom drustvu a on mislim da najbolje zna stanje u fabrici jer je sto godina bio u njoj .. tako da, ne prodavati...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 01:54

Ako slucajno ne bude kvartalne dividende ni u Q3, onda ce DINNPB vredeti ispod 1000 RSD. Blue chip je malo preterano za fabriku u Nisu. U duvanskom poslu su vazni samo trziste i brandovi.

p.s. Smiljko Kostic je jos ziv? Alal vera!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 06:42

od e nista lepse kad sabajle neko uspe da te nasmeje,ako je reko Smiljko...tako biti mora...blue chip je nis ,bio...ovo je defanzivka...mali ali stabilan prihod...bice dividende u 3. kvartalu...pitanje je koliko ce pojedini clanovi biti zadovoljni njome...ja ne ocekujem nesto posebno...ako bude 100,uf...Milka,ti najbolje znas svoju finansijsku situaciju...ako nemas za reziju,nije lepo da ti mi ovde popujemo...ako imas od cega da zivis,niposto nemo prodati...moze dividenda biti i 220-250 dinara godisnje a na ovu cenu ...banka ti to nece dati a uvek je boje da ti pare stoje u hartiji nego u lovi...
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 12:34

smejte se vi samo... a ziv je, imao neku saobracajku ali mu sad nista nije... a to sa ga slusao kad je pricao dok su akcije vredele oko 3000 dinara.. jos tada je pricao da se ne prodaje i da je to smesno nerealna cena...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 14:54

Pa ta Slobina garda je neunistiva,TO NI RADIJACIJA NE MOZE DA UNISTI...a to za keep,to se slazem...a vog,cenu artije odredjuje trziste...ni ti,niti ja,a bogami ni cika Smiljko... sesir
Nazad na vrh Ići dole
Milka
Just looking
Just looking



Broj poruka : 17
Points : 62
Datum upisa : 10.08.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 16:14

Jesam u finansiskoj krizi ali premala je cena za trenutno prodavanje. Koliko cujem od ovih koki su radili u DIN-u Filip Moris nimalo ne ceni Smiljka. Kazu za njih je lopov. Vise cene zadnjeg direktora (ne znam kako se zove). E da. Kazu da pamte mnogo bolje direktore koji su im delili viskove na mesec dana. Normalno, po meni, sto veca plata to bolji direktor. Blago njima.
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 18:00

Koji direktor ili bilo koji drugi rukovodeci kadar, je dobar za radnika, ni jedan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 18:57

pa ljudi, dal je moguce da ne shvatate zasto im smiljko ne valja>?! na jednom od sastanaka im je direktno rekao da profit koji su prikazali nije realan, da je prikazan manji nego sto u stvari jeste... pa ako neko zna kolko moze da zaradi din to je smiljko.. i zato im ne odgovara on... ako je to stvarno istina, a mislim da se uvek malo manje prikaze nego sto jeste, to znaci da smo i mi akcionari direktno osteceni... zato je smiljko i pricao da ova hartija vredi vise jer da su vece dividende normalno da bi i akcija vise vredela... tako da je jedna stvar vrlo jasna.. pm hoce da raznoraznim svojim potezima utice da se cena hartije obezvredi, u tome im zdusno pomazu i ljudi koji se plase za buducnost hartije i sve to skupa dovodi do ovog stanja kakvo je sad
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 19:10

e boby da je smiljko sad ovo bi bila najbolja fabrika u regionu ko zna koliko bi vredela akcija al unisti nas sve DS pa i njega a od ove gigant fabrike napravi fabricicu nwgo doci vreme kad ce se saznati i sta se sve mutilo oko prodaje fabrike.a direktor osim smiljka koji je delio najvise para je bio dragicevic .ali zasto nije podelio i onaj visak koji je ostao kad je fabrika kupljena to niko ne zna i to je novac koji filip moris i dan danas duguje svim radnicima.
Nazad na vrh Ići dole
Sofke
Our family
Our  family
Sofke


Broj poruka : 330
Points : 1228
Datum upisa : 13.11.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 19:22

smiljko nije dao da idu pare za beograd a i prdio je u cabar viljuska ,zato je smenjen!mislim u ono vreme,a tada je DIN dosao do statusa gde su ga preuzeli BT i u ratu je namerno ostecen da bi bilo sto jeftinije ,kao,mislim da su planski pogodili samo ,kako se to kaze rafinaciju?? duvana.nista strasno,cak su i tada znali ko ce sta da kupi iako traje rat od
e tu je bio smetnja smiljko,morao je napolje
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 20:31

sto se tice tih para koje su trebale da budu podeljene, po mojoj poslednjoj informaciji one su pronadjene pre neku godinu a bile su na racunu zene od nekog direktora iz duvanske a na racunu su aik banke... e sad sta je sve od tog tacno ja ne mogu da tvrdim, a da bi bilo dobro da se isplati bilo bi... takodje, veci deo para iz kase je uzeo i zoran zivkovic sa tadasnjom vladom..isto ne smem da tvrdim da je tacno, mora se pazim :)
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 20:34

za zivkovica se zna odavno
Nazad na vrh Ići dole
Milka
Just looking
Just looking



Broj poruka : 17
Points : 62
Datum upisa : 10.08.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 20:35

Znala sam da ptpustanje nema veze sa dividendom. Ima Moris druge troskove. Sad sam cula informaciju da kupuju 100 Fordovih pikapa. Ako lazu mene (a ne verujem) onda lazem i ja vas.
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 20:38

Vogue, dakle prenosiš nam samo caršijska naklapanja? Batali to, to nikog ozbiljnog na ovoj hartiji ne zanima! kafa
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 21:10

na zalost, to su najverovatnije tacne info.. ali posto ja nemam materijalne dokaze za to ne smem da kazem da sam siguran...studirao sam pravo, i tamo su nas naucili da se bez materijalnih dokaza ne treba mnogo kur..ti... (izvinjavam se na vokabularu
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 21:55

Ovde se na zalost iznosi mnogo gluposti ...Ta sredstva koja je zatekao PM prilikom privatizaccije a nisu podeljena radnicima ostala su PM-u a ne na kojekakvim racunima a Dragicevic je nagradjen finom otpremninom za to sto ih nije podelio dok je mogao.
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 22:00

ta sredstva nemaju veze sa PM... kupovinom fabrike oni nisu i to "kupili" vec je to trebalo da pripadne radnicima.. kao i sve ostalo i za to se pita mala grupa ljudi kojima naravno nije u interesu da to bilo kome dele vec da medjusobno vide sta ce s tim..
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 22:58

Miro... da napises da nam nisu isplatili dividendu jer ce u buducem vremenu kupiti 100 pik apova,a da za radnike,koji su evidentno uzeli odpremninu...mislis nije nista otislo...ja to ne razumem...pik ap je sredstvo za rad ,pa moraju da modernizuju vozni park...kakve su to sada stvari ovde...malo mi niste jasni...pa sada neka nista ne ulazu,pa sve nam daju...svasta ,sto pikapova je s odbijenim porezom 100milona,profit je bio barem 510 mil...o cemu govorimo ovde...Smiljko je proslost okrenimo se buducnosti...ako profit podelis s 180 radnika,mahom starijih,to je 27000evrova...tu je sve jasno kao dan...razgovarao je big s zenom pravnicom i ljudi su objasnili,da je sada ovako a da ce za 3. kvartal uredno biti isplacena div.bez licitiranja koliko,jer jos sesir nije gotov kvartal...
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 23:11

@Boby, Mira i Vogue

Znate sta mene najvise zanima. To sam pitao i pre mesec dana, ali niko mi nije odgovorio.

Da li su oni u q2 zaradili svih 510 miliona za isplatu, ili ce uzeti i iz q3?

Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 23:53

ja ne znam ..
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/11/2011, 23:57

Pitanje je veoma zanimljivo, ali teško da cemo naci insajdera koji nam može na njega odgovoriti. To verovatno zna samo par ljudi iz menadžmenta. slik
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/12/2011, 07:19

Sutra,ja sam primetio da si se to pitao...nisem imao ideje pa ti nisam nista pisao,s obzirom na sumu,nije mi nerealno da je to to,mozda je malo i preostalo,ali u nedostatku,informacije evo citata iz saopstenja pa ,neka svako tumaci...Na osnovu privremenog racuna Drustva za 2. kvartal 2011. utvrdjeno je da Drustvo nema dobiti raspolozive za isplatu medjudividendi za 2. kvartal 2011.Meni ovo deluje da su toliko i zaradili..verujem da bi napisali da ce uzetim i iz 3. kvartala deo jer bi to morali napisati... sesir
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/12/2011, 07:44

Boby sto se meni obracas u vezi kupovine pikapa?pa nisam ja to napisala nego Milka.ja znam da oni odprilike na dve godine menjaju vozni park znam da su audi automobile posle tri cetri godine koriscenja ponudili radnicima na licitaciji i mnogi su kupili extra kola za male pare.naravno da treba da ulazu u fabriku niko nije rekao da ne treba.i ja mislim da da ce za treci kvartal sto se tice dividende sve biti ok
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/12/2011, 07:50

MIRO,MOLIM TE PRIMI MOJE IZVINJENJE... sesir
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/12/2011, 10:15

sutra ::
@Boby, Mira i Vogue

Znate sta mene najvise zanima. To sam pitao i pre mesec dana, ali niko mi nije odgovorio.

Da li su oni u q2 zaradili svih 510 miliona za isplatu, ili ce uzeti i iz q3?


Ja pretpostavljam da jesu zaradili,dobit u prvom kvartalu je bila 768 miliona ,pa sto onda u drugom ne bi bila 510.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/12/2011, 12:49

ali nama je bitan treci koliko sam shvatio
Nazad na vrh Ići dole
Milka
Just looking
Just looking



Broj poruka : 17
Points : 62
Datum upisa : 10.08.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/12/2011, 23:06

Mislim da je nama bitan svaki kvartal koji donosi dividendu, da se ne lazemo.
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/15/2011, 10:39

Sta da radimo sa ovom artijom???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/15/2011, 11:50

bojim se da ce da nas i za ovu dividendu sto sledi malo skrate, da ce da daju nesto manje nego sto se nadamo i da ce mnogi da izgube volju da je cuvaju. a sve zavisi od te krize koja se najavljuje, kako ce da se odrazi na srbiju. iskreno u 2012. se nadam i dobroj dividendi i dobroj ceni...
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/15/2011, 12:17

...izdrzimo drugovi i drugarice ! kalas
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/15/2011, 12:19

vog,vidim cica Smiljko ima UTICAJA na tebe,ALEKS ja sam uvek negde na kupovnoj strani...
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 2 Icon_minitime8/15/2011, 12:20

Ne vidim razlog zasto ne bi isplatili dividendu za Q3, je l' ti to pretpostavljas ili imas info?
Ovde je ocigledno sve teze kupiti po ovim cenama,nema mnogo panike, ko hoce moze da peca na 10-20 komada ,a ako hoce vecu kolicinu morace da je pogura 10-20% gore. Sve je manje prodavaca koji bi ovu hartiju dali u bescenje.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
 
Razmišljanja i naglabanja o DINNPB
Nazad na vrh 
Strana 2 od 19Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Sledeći
 Similar topics
-
» PHILIP MORRIS - DINNPB (II DEO)
» imlek
» PHILIP MORRIS - DINNPB (III DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: